Статті та огляди

Що означає маркування кабельно-провідникової продукції

Маркування кабелю і дроту являє собою шифр з букв та цифр, який відображає характеристики виробу. Для зручності підбору кабельно-провідникової продукції Ви можете ознайомитися зі списком абревіатур різних марок.

Дізнатись більше

Самонесучий провід СІП: характеристики і основні правила підбору

Відвідавши будь-який магазин або вибираючи кабель самостійно онлайн легко заплутатися у всіх існуючих марках і видах кабельної продукції. Ми із задоволенням допоможемо розібратися у виборі кабелю СІП, який широко застосовується для будівництва повітряних електроліній і розповімо для чого яка марка використовується.

Дізнатись більше

Кабель для локальної мережі: структура, властивості та особливості використання

Нині є велика кількість бездротових технологій для передачі даних, які передають інформацію завдяки радіохвильовим сигналам. Однак, через їх обмежений радіус дії і можливі перешкоди використовують спеціальний мережевий кабель, що з'єднує комп'ютери в єдину мережу. Які характеристики цього кабелю? Які особливості монтажу мереж? На ці питання ми хочемо дати відповіді в даній статті. 

Дізнатись більше

Який провід обрати для організації проводки в квартирі або будинку

Домашня проводка вже не тягне кілька підключених побутових приладів одночасно? Саме час замінити її на нову, більш надійну і довговічну, розраховану на потужність сучасних пральних машин, обігрівачів, кондиціонерів. У цій статті ми розповімо, який купити провід для проводки в квартирі і як змінювати проводку в квартирі і ні в чому не помилитися.

Дізнатись більше
Топ оглядів
Популярні публікації
3 основні критерії для підбору розеток і вимикачів Що означає маркування кабельно-провідникової продукції Головні питання про електричні конвектори та правила їх вибору Який провід обрати для організації проводки в квартирі або будинку Гід по кабельним коробам