ТМ 220

На ринку електротехнічних товарів України компанія «220» представлена з 1992-го року, коли ще була відома під назвою «Сокіл». Ребрендинг фірми стався в 2011-му році, коли змінилася політика її продажів, проте під брендом «220» виробництво почало випускати продукцію на три роки раніше, в 2008-му.

Зараз компанія виробляє для українського і європейського ринку кабельні канали, оцинковані і ізольовані металорукава, гофротруби, низьковольтну апаратуру різних видів, світильники та іншу суміжну продукцію. Вся продукція «220» виготовляється на заводі в Кіровоградській області, на новому німецькому обладнанні, і проходить постійні перевірки на відповідність українським і європейським стандартам якості. Всі товари компанії «220» сертифіковані і виробник гарантує їх якість, оскільки на заводі постійно проводяться тестові випробування, а технологічні процеси оновлюються і вдосконалюються відповідно до вимог ринку.

Компанія «220» постійно розширює асортимент товарів і додаткових послуг, які надає своїм клієнтам, включаючи і гарантійне обслуговування. Також компанія постійно вивчає споживчий попит і потреби ринку, створюючи продукцію відповідно до результатів своїх спостережень. Всі товари фірми «220» прості в установці, безпечні та зручні в експлуатації, а також надаються за конкурентними цінами, через що і завоювали в короткі терміни популярність на ринку нашої країни. Крім цього, продукція «220» експортується в деякі країни Європи, що можна вважати додатковим гарантом її якості та відповідності стандартам.

Більш ніж 24 роки виробництва і поставки електротехнічних товарів зробили з команди компанії «220» досвідчених професіоналів, які тепер можуть надавати клієнтам не тільки якісну продукцію, оптимальні ціни, широкий асортимент, а й продуманий сервіс, в тому числі і післяпродажний.

ТМ 220
Авторизований партнер ТМ 220

Наша компанія довгий час співпрацює з торговою маркою «220» і є дилером продукції цього виробника. «Сфералайн ЛТД» поставляє клієнтам LED-лампи, електровстановлювальне обладнання, гофротруби і металлорукав, світильники та низьковольтне обладнання за кращими цінами. Вся продукція надається з сертифікатами якості.

ТМ 220
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)