ABB

Компанія ABB (Asea Brown Boveri Ltd.) була заснована в 1988-му році завдяки з'єднанню шведської компанії «ASEA» (на той момент - одна з провідних енергетичних компаній світу) і швейцарської компанії «Brown, Boveri & Cie». Зараз АВВ займається різними галузями промисловості, вважаючи ключовими напрямки електричного машинобудування, інформаційних технологій і технологій автоматизації та електротехніки. Представництва компанії розташовуються більш ніж в ста країнах світу, а найбільші виробництва знаходяться на території Чехії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Італії, Швеції, Бразилії, України, Росії, Португалії, Фінляндії та Білорусі.

Крім представництв і виробництв під керівництвом АВВ знаходяться і 9 науково-дослідний центрів.

Структура бізнесу компанії включає кілька великих підрозділів:

1. Електропривод і робототехніка (двигуни, генератори, приводи, програмовані контролери, силова електроніка та робототехніка).

2. Автоматизація процесів (автоматизація виробництв, оптимізація управління виробничими процесами, збільшення енергозбереження та продуктивності).

3. Електрообладнання (низьковольтні автоматичні вимикачі, вимикачі навантаження, пускорегулююча апаратура, електроустановчі вироби, корпуси і кабельні системи).

4. Електричні мережі (обладнання і системи для захисту і автоматизації енергооб'єктів, сервісне обслуговування всіх процесів, трансформатори, високовольтне обладнання, системи передачі електроенергії, рішення по інтеграції та автоматизації електромереж).

В якості ведучої інжинірингової компанії АВВ займається також тим, що допомагає своїм клієнтам ефективніше використовувати електроенергію і підвищувати при цьому продуктивність, одночасно зменшуючи шкідливий вплив на навколишнє середовище. АВВ пропонують готові рішення для виробництв, заводів, торговельних площ, офісних комплексів і житлових приміщень.

Історія компанії АВВ:

·1988 рік - «Asea» і «BBC» об'єдналися і створили електротехнічну компанію АВВ (Asea Brown Boveri Ltd). 

·1989 рік - придбання АВВ сорока компаній, включаючи бізнес по передачі і розподілу енергії корпорації «Westinghouse Electric Corporation».1990-1997 роки - компанія АВВ починає програму експансії в Центральній і Східній Європі через інвестиції, створення спільних підприємств і придбання нових компаній.

·1998 рік - ABB купує компанію «Elsag Bailey Process Automation», завдяки чому закріплює позиції лідера на ринку автоматизації.

·1999 рік - АВВ продає ядерний бізнес і напрямок з виробництва електроенергії з метою зосередити свої зусилля на ринку альтернативних джерел енергії.

·2001 рік - АВВ перебудовує свою структуру з фокусом на найбільші групи замовників, реєструє свої акції на Нью-Йоркській фондовій біржі. В цьому ж році компанія АВВ втретє визнана першою компанією по рейтингу корпоративної стійкості за індексом Доу Джонса.

·2002 рік - компанія АВВ посилює фокус на дедалі більший розвиток промислових Інформаційних технологій та соціальні аспекти сталого розвитку.

·2011 рік - АВВ купує швейцарську компанію «Newave», виробника джерел безперебійного живлення для центрів обробки даних.
ABB
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)