АСКО-УКРЕМ

Історія електротехнічної компанії «Аско-Укрем» починається з 2001-го року, в якому вона була створена для забезпечення споживачів доступним, сучасним і якісним електротехнічним обладнанням. Уже з наступного року компанія почала розширювати свій асортиментний ряд відповідно до потреб українського ринку, і завойовувала популярність в електротехнічної галузі завдяки рівню якості і різноманітності своєї продукції.

Уже в наступному році компанія вивела на ринок продукцію з серії низьковольтної автоматики, істотно розширила свою дилерську мережу, а також взяла участь у кількох великих виставках на тему електротехніки та енергетики, що сприяло зростанню популярності «Аско-Укрем».

Пізніше «Аско-Укрем» збільшила асортимент, включивши в нього автоматичні вимикачі, УЗО і диференціальні автомати, а в 2004-му році почала виробництво електрощитового обладнання з використанням передових технологій, які знижували термін виготовлення продукції. У тому ж році «Аско-Укрем» почали виробляти світлотехнічну продукцію, обравши її в якості нового напряму своєї діяльності.

«Аско-Укрем» завжди прагне до підвищення якості не тільки своєї продукції, а й обслуговування - дилерської мережі, транспорту і логістики, супутніх послуг і загальної політики відносин з клієнтами. Заданий сучасними реаліями рівень компанія тримає з самого свого заснування, і таке серйозне ставлення до справи дозволяє «Аско-Укрем» залишатися системоутворюючою національною компанією, яка навіть в складних економічних умовах здатна забезпечувати клієнтів якісною електротехнічною продукцією. Грамотна цінова політика, постійна підтримка партнерів та клієнтів, обґрунтована стратегія розвитку та впровадження передових технологій роблять «Аско-Укрем» лідером в своїй галузі.

До 2010-го року компанія розширила свою діяльність і представила на українському ринку ряд електроустановчих виробів і енергозберігаючих ламп, і з цього року оновлення асортименту проводяться з рівною періодичністю.

Область застосування продукції «Аско-Укрем»:

•   житлово-комунальне господарство;

•   будівництво та реконструкція;

•   агропромисловий комплекс;

•   харчова промисловість;

•   деревообробка;

•   машинобудування та технічні галузі;

•   металургія та інші галузі народного господарства.

Високий технічний рівень виробництва і відповідну якість товарів підтверджено сертифікатами якості, вся продукція «Аско-Укрем» проходить обов'язковий контроль на виробництві, тому клієнти компанії завжди можуть бути впевнені в надійності одержуваних продуктів.

АСКО-УКРЕМ
Авторизований партнер АСКО-УКРЕМ

Компанія «Сфералайн ЛТД» - офіційний дилер відомого українського виробника світлотехнічної продукції «Аско-Укрем».  Ми поставляємо всю продукцію цієї Корпорації, в список якої входять: модульне обладнання, стабілізатори напруги, системи укладання кабелів, вироби і матеріали для монтажу, силове комутаційне обладнання. Більшість позицій товару постійно підтримується на складі.

АСКО-УКРЕМ
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)