Бердянський кабельний завод

«Бердянський Кабельний Завод» представляє на ринку кабельно-провідникової продукції України великий сегмент так званих «складних» кабелів: це кабелі для підземної прокладки, підводного прокладки, для прокладки в агресивному або небезпечному середовищі, кабелів з підвищеними вимогами безпеки, а також кабелі підвищеної пожежостійкості. Крім цього «Бердянський Кабельний Завод» випускає й іншу продукцію – контрольні та силові гнучкі кабелі, шахтні телефонні кабелі, проводи самонесучі, з'єднувальні та установчі дроти, дроти для рухомого складу, мідні неізольовані проводи, а також деякі інші види кабельно-провідникової продукції.

Асортиментний ряд «БКЗ» складає більше 5 000 маркорозмірів кабельно-провідникової продукції, і по сей день підприємство удосконалюється і розвивається, покращуючи конструкцію кабелів і процедуру їх виробництва: підприємство має для цього великий потенціал, як виробничий, так і науково-технічний, який дозволяє розробляти інноваційні ідеї і задовольняти найрізноманітніші вимоги клієнтів.

В активі «Бердянського Кабельного Заводу» крім виробничих потужностей є акредитована центрально-заводська лабораторія метрології та відділ стандартизації, які допомагають контролювати і перевіряти якість продукції.

Серйозним аргументом на користь вибору продукції «Бердянського Кабельного Заводу» служить впроваджена на підприємстві система менеджменту якості, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2009. «БКЗ» прагне до зростання та підвищення якості виробленої продукції.

Бердянський кабельний завод
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)