Ecostrum Екострум

Торгова марка «Ecostrum» успішно працює на українському ринку з 2010-го року, в якому її створила компанія ТОВ «Українська Світлотехнічна Компанія». Метою підприємства є вивід на ринок високоякісної й економічної освітлювальної продукції, серед якої пластикові світильники українського виробництва, пиловологозахищені лампи та світильники, світлодіодне освітлення (лампи Т8, прожектори, меблеві та лінійні, вуличні та офісні) та різні люмінесцентні світильники. Широкий асортимент «Ecostrum» дозволяє вибрати не тільки тип лампи, але і колір світіння, потужність і тип цоколя, варіанти дизайну.

Відмінними рисами продукції «Ecostrum» вважається не тільки якість, але і порівняно невисокі ціни, великий вибір товарів і довгострокова працездатність. Завдяки цим показникам популярність торгової марки «Ecostrum» зростала в міру розвитку: на сьогодні продукція поставляється не тільки у великі міста України, а й в невеликі селища - усюди, де виникає потреба в хороших сучасних освітлювальних приладах.

«Ecostrum» прагне до пошуку нових рішень в області світлотехніки, зокрема фахівці компанії знаходяться в пошуку відповіді на питання про те, як використовувати електричну енергію більш ефективно і разом з тим безпечно. В даний момент товари «Ecostrum» доступні не тільки для домашнього використання, але і для офісно-адміністративних центрів, навчальних закладів, медичних центрів, торгово-розважальних комплексів, вокзалів та паркування, музеїв і галерей, і це далеко не межа.

Ecostrum
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)