E.NEXT Є.НЕКСТ

Компанія E.NEXT Україна — це українське представництво Міжнародної Електротехнічної Групи E.NEXT, яка займається електромонтажними рішеннями, виготовленням і постачанням щитового обладнання, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції. Компанія монтує та обслуговує електротехнічне обладнання всіх класів напруги і поставляє продукцію зарубіжних і вітчизняних виробників на ринки СНД та Європи.

Партнерами компанії E.NEXT є провідні виробники електротехнічної продукції в усьому світі: бельгійська компанія SGC, американські ASCO і EMERSON, турецька ARDIC, іспанська LIFASA, словацька KIWA, польські OLMEX, KARWASZ і POWER, турецька CETINKAYA PANO, чеська CWS, індійська RAYCHEM RPG і багато інших.

Компанія E.NEXT пропонує послуги з виготовлення і постачання електрообладнання, засобів автоматизації та програмного забезпечення; проектування і налагодження систем енерго- і електропостачання, автоматизації і пожежної сигналізації, блискавкозахисту та заземлення, а також гарантованого безперебійного живлення; виробництво низьковольтних комплектних пристроїв (НКП) різної конфігурації та модифікації; виробництво шаф і станцій управління і автоматики; розробку і налагодження автоматизованих систем АСКОЕ, АСДУЕ, АСУ ТП; а також сервісне обслуговування обладнання.

Компанія E.NEXT поставляє продукцію власних торгових марок, серед якої автоматичні вимикачі, вимикачі диференційного струму, УЗО; силові автоматичні вимикачі, рубильники, контактори й пускачі; світильники: люмінесцентні, растрові, вологозахищені, прожектори, вуличні; лампи енергозберігаючі, лампи світлодіодні, люмінесцентні, галогенні; кабельно-провідникова продукція, кручена пара, арматура для СІП; вироби для прокладки кабелю: короба ПВХ та аксесуари до них, гофрована і гладкостінна труба, металорукав, накінечники кабельні, системи кабельних трас; корпуси розподільних щитів (металеві та пластикові); монтажні й розподільні коробки; побутові вимикачі і розетки, подовжувачі; інструменти для монтажників.

Продукцію E.NEXT відрізняють високі стандарти якості та технологічного контролю, яких дотримуються незалежно від країн виробництва і поставки. Компанія відповідає за відповідність європейським стандартам всього свого асортиментного ряду: як власних торгових марок, так і партнерських брендів, що і дозволило E.NEXT завоювати лідируючі позиції в області електротехніки.

Перевірка часом показала, що E.NEXT здатні забезпечити широкий ряд електроустановчих виробів та електротехнічної продукції за доступними цінами і з гарантією якості.

E.NEXT
Авторизований партнер E.NEXT

«Сфералайн ЛТД» є дистриб'ютором продукції E.NEXT на території України. Ми здійснюємо поставки модульного і силового низьковольтного обладнання, блискавкозахисту, ламп і світильників, LED-панелей і електроустановочних виробів безпосередньо від виробника за вигідними для наших клієнтів умовами.

E.NEXT
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)