ETI

На сьогодні Словенський концерн «ETI Elektroelement» знаходиться в числі передових виробників електротехнічної продукції для будівництва, промисловості і енергетики. ETI вже більше 60 років з дня заснування. Концерн має шістнадцять торгових представництв по всьому світу, а також щільно співпрацює з стратегічно-важливими партнерами, що забезпечує прогрес і зростання підприємства. На даний момент виробництвом продукції в Словенії займаються понад 1600 працівників.

Продукція «ETI Elektroelement» славиться своєю якістю і має практично всі міжнародні сертифікати якості, а так само велике число нагород. В основі стратегії компанії лежать такі елементи як компетентний персонал, організований процес логістики, а також постійна модернізація виробництва продукції.

Українські покупці так само можуть гідно оцінити якісну продукцію і ємкісний асортимент концерну ETI, так як в 2003 році в Києві було відкрито торгове представництво. У «ETI Україна» присутній великий склад, на якому стабільно підтримуються особливо затребувані товари і завозяться нові позиції, які все більше мають попит на нашому ринку.

ETI пропонує широкий спектр своєї продукції, серед якої автоматичні вимикачі, диференційні реле, дифавтомати і обмежувачі струму, реле часу, реле контролю напруги, і т.д. Вся продукція сертифікована в Україні.

ETI
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)