General Electric Дженерал Електрик

Багатогалузевий американський конгломерат General Electric займається виробництвом і постачанням електротехнічного обладнання, апаратури для відеозйомки, медичної апаратури, стоматологічного та лікарняного обладнання, авіаційних двигунів і різних видів побутової техніки. Компанію заснував відомий винахідник Томас Едісон в 1878-му році, в той час вона носила назву «Edison Electric Light Company», проте через одинадцять років перейменувалася в «Edison General Electric Company» через об'єднання ланцюга виробництва. До цього моменту компанія займалася не тільки виробництвом електричних ламп, а й генераторами змінного струму, кабелями, електричними лічильниками та іншими супутніми товарами.

Відома нам і донині компанія General Electric отримала свою назву в 1892-му році, в якому керівництво «Edison General Electric Company» і її тодішнього конкурента «Thomson-Houston Electric» прийняло рішення про об'єднання для досягнення взаємної вигоди. Використовуючи ресурси обох компаній, можна було досягти збільшення не тільки виробничої потужності, але і різноманітності товарів, що випускаються, розширення ринку і підвищення популярності General Electric, крім цього, дослідники та інженери, що працюють на базі компанії, отримували додаткові можливості для дій.

Перша науково-технічна лабораторія General Electric на території Сполучених Штатів Америки з'явилася в 1900-му році, в місті Шенектеді. Саме з цього року фахівці і вчені General Electric роблять одне відкриття за іншим і розробляють інноваційні прилади, рішення і проекти. Найвідомішими розробками компанії вважаються холодильник (серійний випуск з 1917-го року), тостер, електровоз, звукові кінофільми, електронний мікроскоп, штучні алмази, атомна електростанція, реактивний літак, галогенні лампи, але навіть цей список далеко не повний. І в даний момент компанія не припиняє діяльності в сфері науково-технічних розробок: в цьому підрозділі на General Electric працюють понад 35 000 спеціалістів та інженерів-технологів по всьому світу.

На початку своєї діяльності General Electric постійно організовувала і створювала нові підрозділи для роботи в різних областях і сферах, проте з часом відмовилася від цієї практики, вважаючи за краще купувати вже створені і розвинуті підприємства і фірми, перетворюючи їх після цього в відділи і підрозділи General Electric.

Діяльність General Electric на сьогоднішній день представлена ​​в трьох основних структурних сегментах: енергетична інфраструктура, технологічна інфраструктура та фінансові послуги. Корпорація представлена ​​більш ніж в ста країнах світу, де на неї працює 300 000 чоловік, і штат General Electric постійно розширюється. Більш ніж столітня історія компанії показує, який шлях пройшла майстерня Томаса Едісона, одного з найвидатніших винахідників 19-го століття, перетворившись на найбільшу світову енергетичну корпорацію. Розвиватися General Electric не припиняє і зараз, збільшуючи обсяги виробництва, винаходячи нову продукцію і вдосконалюючи вже існуючу. Величезний досвід компанії гарантує кожному її клієнту високу якість товарів та професійне обслуговування в будь-який зі своїх галузей.

General Electric
Авторизований партнер General Electric

Компанія "Сфералайн ЛТД" є дилером GE (General Electric) в Україні. Робимо прямі поставки автоматичних вимикачів, пристроїв захисного відключення та іншого низьковольтного обладнання, а також всіх видів ламп найвищої якості за вигідними цінами.

General Electric
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)