IEK ІЄК

Компанія IEK спеціалізується на виробництві та постачанні низьковольтного розподільного обладнання, установчої продукції, кабельних систем і світлотехнічної продукції. Асортимент товарів IEK використовується як в промисловості і будівельних галузях, так і в житлово-комунальному господарстві, і відомий своєю різноманітністю, а також якістю і прийнятною ціною.

Компанія IEK вважається одним з найбільших виробників і постачальників електротехнічних товарів та обладнання на ринку країн СНД. Заслуговувати собі ім'я IEK почала з 1999-го року, в якому і була заснована як оптовий постачальник електрообладнання та супутніх товарів на території Росії.

Завдяки продуманій і гнучкій комерційній політиці, компанія IEK в короткий термін успішно завоювала ринок, знайшла лояльних дилерів, дистриб'юторів та кінцевих споживачів, побудувавши собі репутацію надійної організації з індивідуальним підходом до кожного клієнта, і зумівши розширити територію своєї діяльності і зміцнити позиції на обраному ринку.

У 2002 році компанія IEK розширила свою сферу діяльності, відкривши свою першу філію в Україні, а також створивши Технічний центр і Лабораторію компанії, спрямовані на навчання технічних фахівців, технічну підтримку клієнтів, стандартизацію і сертифікацію продукції і обладнання, що постачається. Створення центру і лабораторії допомогли компанії підтримувати вже існуючий імідж і репутацію.

У 2003 році відкривається завод «ІЕК МЕТАЛ-ПЛАСТ» з виробництва металевих щитів, а в 2004 році запускається «ЕЛПЛАСТИК» - завод, що виробляє кабеленесучі системи з ПВХ та інші вироби з пластику методом екструзії. На цьому підприємстві реалізовані новітні досягнення з лиття пластмаси, використовуються передові розробки по контролю якості продукції.

У 2005-му році компанія IEK відкриває філії відразу в Монголії і Молдавії.

У 2008-2009 роках IEK значно розширила і урізноманітнила асортимент виробництва промислового електрообладнання.

IEK
Авторизований партнер IEK

Компанія «Сфералайн ЛТД» довгий час співпрацює з «IEK», і робить поставки обладнання для розподілу енергії, в тому числі модульного, кабеленесучих систем, а також світильників, прожекторів, ламп, електроустановчих виробів і подовжувачів з сертифікатами якості європейських зразків.

IEK
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)