Інтеркабель

Підприємство «Інтеркабель Киев» розпочало роботу в 2004 році, запустивши серійний випуск кабельно-провідникової продукції на ринку України. На підприємстві до 2006-го року була впроваджена система управління якістю ISO 9000:2000 і підприємство успішно пройшло ряд міжнародних аудитів на відповідність європейським стандартам. Також продукція була сертифікована УкрСЕПРО, і до цього дня цей сертифікат має 100% випущених компанією товарів. Крім цього, вся продукція підприємства відповідає вимогам пожежної безпеки. Основними групами кабельно-провідникової продукції компанії «Інтеркабель Київ» є:

·         Вогнестійкі безгалогенні кабелі - HXH-FE 180/E30 і E90, HXHBH-FE 180/E30 і E90, HXHCH-FE                            180/E30 і Е90, JE-H (St) H Bd FE 180/E90.

·         Безгалогенні кабелі - N2XH, N2XHBH, NHXMH, (Сu/Al).

·         Силові кабелі - YnKY, NYY, NYY, N2XY, ВВГ, ВВГз, ВВГнгLS, ВБбШв, (Сu/Al).

·         Контрольні кабелі - КВВГ, КВВГнг, КВВГнгLS, КВБбШв, (Сu/Al).

·         Самонесучі проводи - СІПн-1, СІПн-2, СІПн-3, СІПн-4.

У 2007 році ТОВ «Інтеркабель Київ» ввійшло до складу холдингу європейських виробників кабельно-провідникової продукції "SKB-Group", і завдяки цьому розширює горизонти співпраці і виходить на нові ринки збуту. У тому ж році компанія взяла в роботу новий проект по виробництву самонесучого ізольованого проводу та безгалогенного вогнестійкого кабелю, що на цей момент є однією з найуспішніших галузей діяльності «Інтеркабель Київ». Підприємство активно співпрацює з будівельними, проектними та електромонтажними компаніями в Україні і за кордоном. В даний момент компанія «Інтеркабель Київ» бере участь в реалізації великих будівельних проектів в Західній і Східній Європі, а також в Середній Азії. Продукція підприємства служить в тунелях, метрополітенах, аеропортах на промислових підприємствах України, Австрії, Німеччини, Чехії, Казахстану.

З 2009-го року компанія «Інтеркабель Київ» входить в число найбільш популярних і великих виробників кабельно-провідникової продукції на території України.

В даний час продукція «Інтеркабель Київ» частково випускається відповідно до міжнародних стандартів якості для кабельно-провідникової продукції, і вже ведеться робота по проведенню повної сертифікації продукції за найвищими світовими стандартами.

Команда професіоналів «Інтеркабель Київ» регулярно проходить підготовку для підвищення кваліфікації і має багатий досвід роботи з кабельно-провідникової продукцією і на кабельних підприємствах. Кожен фахівець з команди «Інтеркабель Київ» пройшов навчання в представництвах провідних європейських компаній, що дозволило їм освоїти передове обладнання та новітні технології випуску кабельно-провідникової продукції.

Інтеркабель
Авторизований партнер Інтеркабель

Компанія «Сфералайн ЛТД» - сертифікований партнер відомого виробника кабельно-провідникової продукції «Інтеркабель Київ». Ми надаємо нашим покупцям вогнестійкий безгалогенний кабель, установочні і з'єднувальні дроти, силові і контрольні кабелі, і самонесучі ізольовані проводи.

Інтеркабель
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)