Legrand Легранд

Компанія Legrand ззаймається виробництвом і продажом електроустановчої продукції, електрообладнання та товарів для інформаційних систем. Вироби групи компаній Legrand займають більше 18% світового ринку електротехніки та електроустановчого обладнання. Компанія працює в 160-ти країнах світу, і в 80-ти з них має власні представництва. Продукція Legrand налічує 80 лінійок, в які входять близько 215 000 найменувань товарів.

Свою діяльність Legrand почала в 1886-му році з виробництва столового фарфору, проте з появою електрики змінила орієнтацію в бік інновацій, і з тих пір підтримує цю тенденцію, будучи передовим виробником світу, чия продукція сертифікована за всіма визнаним світовим стандартам. Крім цього деякі лінійки товарів Legrand відповідають специфічним вимогам особливих стандартів - бразильських, стандартів Південної Кореї, австралійських і швейцарських. Завдяки системі контролю якості на виробництві Legrand і інших компаній групи, у клієнтів і споживачів немає ніяких сумнівів в вищій якості і безпеці цих товарів.

Лідерство групи Legrand на ринку електротехнічних виробів зумовлено великими інвестиціями в розробку і дослідження цієї галузі, концентрації на одному бізнесі, високою культурою виробництва і серйозним ставленням до справи кожного фахівця, який працює на компанію. Завдяки всім цим показникам продукція Legrand поширена по світу і використовується як в житлових будинках і квартирах, і адміністративних приміщеннях, так і на торгових площах і промислових об'єктах. До теперішнього дня продукція Legrand займає 19% ринку електротехніки і установчого устаткування і 15% світового ринку кабель-каналів.

До групи компаній Legrand на цей момент входить безліч відомих і великих компаній, серед яких італійська ВТicino, яка приєдналася до групи в 1989-му році - електротехнічна продукція цієї компанії завжди відрізнялася вишуканим дизайном і широким асортиментним рядом. Інша відома торгова марка, що входить зараз до групи - Cablofil: це один з найбільших світових виробників дротяних кабельних лотків. Російське підприємство «Контактор» входить до складу групи Legrand з 2007-го року і виробляє низьковольтну апаратуру високої якості. У 2008-му році до Legrand приєднався турецький завод Estap Electronic Packaging Ltd, що працює з 1989-го року і виробляє широкий асортимент монтажних телекомунікаційних конструктивів, серед яких настінні електричні шафи, стійки, технічні модульні меблі і оптичні кроси. Американська компанія Vantage Controls, яка виробляє системи для автоматизації житлових площ і громадських майданчиків, також входить до групи Legrand з 2006-го року і здійснює поставки по всьому світі через широку дилерську мережу. Відома компанія Minkels, що пропонує комплексні рішення для центрів обробки даних для підвищення їх енергоефективності та зниження енергоспоживання, приєдналася до групи Legrand в 2012-му році. Завдяки цьому Legrand змогла відкрити новий науково-виробничий центр на базі компанії Minkels, що займається обладнанням для ЦОД. Продукція Minkels завдяки цьому злиттю стала доступна на території країн СНД і Європи.

Лідерські позиції на ринку електрообладнання група компаній Legrand утримує завдяки високим стандартам європейської якості, опорі на наукові досягнення, зручності в експлуатації і простоті в установці і різноплановому дизайні. Популярністю вироби цієї компанії користуються як у професіоналів і будівельників, так і у простих споживачів, які шукають зручне рішення для свого будинку.

Legrand
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)