Malico Маліко

MALICO – це широковідомий бренд, під яким виготовляється арматура для повітряних ізольованих ліній (до 1кВ). Виробництво відбувається на підприємстві Sicame India Connectors Private Limite, яке знаходиться в Індії поблизу міста Ченнай, датою його відкриття вважається вересень 2011 року.

Не дивлячись на те, що Malico досить юний бренд, але він вже встиг завоювати довіру споживачів адже продукція виготовляється відповідно французькому стандарту NFС 33020 на сучасному обладнанні під суворим контролем всіх етапів виробництва. Арматура має відповідність класу «В» по токовим навантаженням, що дає гарантію забезпечення технологічних норм, які висуваються до даного виду продукції в процесі її використання.

Асортимент арматури досить широкий і це дає змогу виконати майже увесь спектр робіт по монтажу лінії без використання продукції від інших виробників. Більше того, конструкція настільки проста, що монтаж здійснюється швидко і продуктивно за допомогою робітників, яким не обов’язково мати високу кваліфікацію у цьому питанні.

Компанія Malico надає гарантію на свою продукцію, а також проводить технічну підтримку покупців. Гарантійний термін в середньому складає три роки. Всі вироби сертифіковані на території України і мають "Сертифікат відповідності УкрСЕПРО від 10.12.12 г. № UA1.182.0224235-12".

Malico
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)