MAXUS Максус

Продукція компанії MAXUS представлена на ринку енергозберігаючих ламп в Україні з 2005-го року, вона вміщує в себе чотири великі галузі: лампи загального призначення, декоративні лампи, промислові джерела освітлення та спеціальні джерела освітлення. Товари кожної з цих галузей мають свої унікальні характеристики і сферу застосування, і компанія MAXUS дає всі можливості для того, щоб підібрати продукцію, яка буде найбільш точно і ефективно вирішувати поставлені перед клієнтом завдання.

Не боячись інноваційних ходів і сміливих рішень при виході на нові ринки або впровадженні в продаж новинок, MAXUS зараз займає 40% ринку енергозберігаючих світильників в Україні, і продовжує нарощувати обсяг продажів і виробництва.

Основна сильна сторона MAXUS у високій якості, надійності і довговічності їх продукції. Світлодіодні і люмінесцентні лампи виробляються на території Китаю, на потужностях, що забезпечують продукцією такі великі бренди як Philips, Toshiba, Panasonic і деякі інші. Збірка продукції відбувається на обладнанні з високим рівнем точності, що забезпечує надійність і тривалий термін служби LED і люмінесцентних ламп. Керівництво MAXUS першим серед постачальників енергозберігаючих ламп почало надавати клієнтам гарантію на продукцію, тим самим зарекомендувавши себе як надійну компанію і партнера, і тепер ця практика сповна працює на створення позитивної репутації компанії. Всі світильники MAXUS оснащені інноваційними драйверами, розробленими спеціально для довгострокової служби світлотехніки: вони надають захист від перепадів напруги і забезпечують оптимальний температурний режим роботи світлодіодів, при цьому усуваючи мерехтіння і пульсацію світла. Крім цього, світильники MAXUS повністю адаптовані до специфіки вітчизняних електричних мереж, а тому легко встановлюються в житлових, торгових і виробничих приміщеннях.

З першого року заснування головними цінностями компанії MAXUS були рівноправні партнерські відносини, перманентне підвищення надійності і безпеки продукції, своєчасність поставок і повноцінна підтримка клієнтів. Цим правилам персонал MAXUS слідує і досі, невпинно підвищуючи якість обслуговування і зміцнюючи зв'язки з партнерами і клієнтами в Україні.

При розробці нової продукції MAXUS сповідує принцип екологічності, безпеки і економічності, завдяки чому компанія розвивається із чудовою швидкістю і її товари використовуються у всіх областях будівництва і обслуговування, і стають успішними лідерами продажів. Високий попит на світлотехнічну продукцію MAXUS пояснюється відомою надійністю цих технологій, наданням гарантії на товари, а також високим рівнем економії енергії та екологічної безпеки.

На ринку України компанія MAXUS знаходиться вже тривалий час, а в планах її керівництва - вивести корпорацію в ТОР-200 найуспішніших підприємств за версією Forbes, і до цієї мети MAXUS постійно прагне, підвищуючи якісні характеристики своєї продукції.

MAXUS
Авторизований партнер MAXUS

Ми є сертифікованим представником торгової марки «Максус» на території України. Безпосередньо від виробника поставляємо побутові та спеціалізовані LED-лампи, а також настільні, вуличні та спеціальні світлодіодні світильники і світильники з керуванням, і надаємо нашим клієнтам вигідні умови покупки.

MAXUS
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)