Мегомметр

Український завод «Мегомметр» виробляє трансформатори струму і різні електровимірювальні апарати (амперметри, вольтметри, вимірювачі опору і напруги і так далі) вже протягом 60 років. Завод розташовується в центральній Україні, місто Умань, і з часом його площа і виробничі потужності збільшуються: так, в 1959-му році відбулося перше розширення, до 1963-го року завод отримав корпус по збірці, у 1969-му - заготівельний цех, в 1974-му був добудований адміністративний і лабораторний корпус і здана в експлуатацію прирейковий база.

Завдяки постійному розвитку і вдосконаленню, «Мегомметр» бере участь у вітчизняних і міжнародних виставках, де нагороджується дипломами та медалями за якість і ефективність продукції. Провідне місце на ринку сучасних приладів електровимірювання підприємство займає не в останню чергу завдяки запровадженій системі з управління якістю ДСТУ ISO 9001-2009.

Продукція заводу відрізняється не тільки надійністю і якістю, але і високим рівнем точності, і тому користується популярністю не тільки в Україні, а й за кордоном: приблизно 50% продукції «Мегомметр» йде на експорт. Такої тенденції підприємство тримається ще з 1990-х років, коли вироби експортувалися в 40 країн світу.

Технічний відділ підприємства постійно удосконалює виробничу лінію і випускає нові види продукції. Пристрої проходять повний цикл виробництва на заводі «Мегомметр»: починаючи від їх проектування, до остаточної перевірки та збірки. На території заводу знаходиться цех обробки пластмаси, корпус лакофарбової обробки, відділення зі штампування та оброблення металу, і складальне виробництво.

Крім цього, на території уманського заводу «Мегомметр» знаходиться і лабораторія, де проходять випробування продукції на вологостійкість, стійкість до холоду і тепла, вібрацій, а також окремі випробування, що стосуються дії магнітного поля. Завдяки лабораторії клієнти «Мегомметр» можуть бути повністю впевнені в якості та безпеці товарів, які вони купують.

Мегомметр
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)