Nexans Нексанс

Nexans - це французька компанія-виробник і глобальний гравець кабельної індустрії. Її історія почалася більше 120 років тому в 1897 році в місті Ліоні, коли утворилося Французьке Кабельне Товариство.

На даний момент, заводи компанії розташовані більш ніж в 40 країнах, а представництва знаходяться по всьому світу. Число працівників на підприємствах становить близько 26 тисяч осіб.

У 1991-1992 роках в місті Лангус в Норвегії був побудований завод з виробництва нагрівальних кабелів і матів. Щороку він постачає 15400 тонн кабелів.

На ринок України компанія Nexans вийшла в 2006 році. За період роботи в нашій країні, вона домоглася високих результатів по поставкам, проектуванню та монтажу систем теплої підлоги, антиобледеніння, сніготанення, промислового обігріву, а також систем блискавкозахисту та заземлення.

Nexans
Авторизований партнер Nexans

Ми є сертифікованим офіційним дистриб'ютором ТОВ "Розумний дім" на території України. Безпосередньо від виробника постачаємо системи теплої підлоги, антиобледеніння, сніготанення. Надаємо всім нашим клієнтам вигідні умови покупки.

Nexans
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)