OBO Bettermann ОБО Беттерманн

OBO Bettermann – міжнародний лідер з виробництва систем для прокладки кабельних трас, блискавкозахисту і захисту від перенапруги, а також передовий бренд в області електроустановчих виробів. Представництва компанії розташовуються більш ніж у шестидесяти країнах світу, а загальна історія OBO Bettermann налічує понад сто років успішного освоєння нових ринків і просування інновацій та продукції. Компанія пропонує клієнтам повний комплекс готових рішень для електромонтажу на проектах будь-якої складності, а також свої інноваційні розробки. Продукція OBO Bettermann сертифікована відповідно до європейських стандартів якості, а кваліфікована підтримка і супровід проектів дозволяють клієнтам отримувати максимум результату від співпраці.

Асортимент продукції OBO Bettermann налічує понад 30 000 найменувань, включаючи інженерні рішення для прокладки кабельних трас, для захисту від ударів блискавки та перенапруги мережі, для кріплення і монтажу, а також системи, що перешкоджають поширенню вогню по кабельних трасах. Компанія постійно розширює асортимент продукції і підвищує якість послуг, зміцнюючи партнерські взаємини з монтажними і проектними організаціями, а також проводить навчання персоналу, і ця політика дозволяє OBO Bettermann успішно триматися в числі світових лідерів електротехнічного ринку.

Кабеленесучі і електротехнічні системи OBO Bettermann успішно і протягом багатьох років застосовуються на об'єктах промисловості та інфраструктури, торгових майданчиках, об'єктах адміністративного і житлового фонду та обслуговування населення, індустрії розваг.

Працівники OBO Bettermann орієнтовані на максимальну відповідність сучасному рівню обслуговування і задоволення потреб клієнтів. Взаємовигідна співпраця компанії з клієнтами, постачальниками і партнерами, заснована на довірі, дозволяє OBO Bettermann завжди бути в курсі вимог ринку і випереджати тенденції, розробляючи готові рішення, складені професіоналами. OBO Bettermann виділяється завдяки продуманому системному підходу до ведення своєї діяльності: удосконалюючи виробництво, вони підвищують не тільки якість продукції та послуг, а й технічний потенціал підприємства. Крім цього, компанія постійно займається пошуком і удосконаленням технічних рішень і виробничих процесів, щоб залишатися в числі лідерів і надалі.

Секрет успіху OBO Bettermann полягає у взаємній довірі і загальній зацікавленості працівників, постачальників і клієнтів. Власники компанії підтримують цю відданість справі і вважають, що саме вона дає оцінку їх відношенню до своєї справи, і є найголовнішою вимогою до працівників OBO Bettermann. Головний ключ до успіху - це наполеглива і постійна націленість на специфічні вимоги клієнтів. Мета OBO Bettermann - продукція та системи, які відкривають клієнтам нові можливості і роблять їх успішними в своїй області.

Гасло OBO Bettermann - «Мислити спільно» - означає, що головне завдання компанії полягає в підтримуванні тісного зв'язку між фірмою і клієнтами, і цей зв'язок керівництво втілює на підприємстві щодня. Такий підхід дає можливість швидко і гнучко реагувати на зміни потреб ринку, завдяки чому OBO Bettermann залишаються лідерами у своїй галузі.

OBO Bettermann
Авторизований партнер OBO Bettermann

Виробник систем для прокладання кабельних трас, блискавкозахисту і захисту від перенапруги OBO Bettermann - офіційний партнер «Сфералайн ЛТД» , завдяки чому ми надаємо нашим клієнтам продукцію за найбільш вигідними цінами.

OBO Bettermann
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)