Одескабель

Заснований в 1949-му році, завод «Одескабель» в даний момент є високотехнологічним та інноваційним підприємством, яке слідує світовим тенденціям кабельного ринку і своєчасно реагує на їх зміни. Асортиментний ряд заводу налічує більше ніж 3 000 маркорозмірів кабельно-провідникової продукції, а спеціалізується «Одескабель» на виробництві телекомунікаційних кабелів, а також кабелів зв'язку та радіочастотних, цифрових і LAN-кабелів, силових кабелів, нагрівальних кабелів для систем «тепла підлога» і інших проводів і шнурів різного призначення.

Головні клієнти заводу «Одескабель» - це компанії, що охоплюють сферу енергетики, машинобудування, телекомунікацій, будівництва та гірничодобувної галузі. На території України основними споживачами є великі оператори зв'язку, атомні електростанції, залізничне господарство, нафтопереробні заводи. Значну частину обороту компанії становить експорт кабельно-провідникової продукції в Білорусь, Молдову, Грузію, Казахстан, Росію і країни Європейського Союзу, що свідчить про високу якість і популярність продукції, а також надійність заводу «Одескабель».

Протягом багатьох років пріоритетом у розвитку і діяльності заводу «Одескабель» є виробництво продукції високої якості за прийнятною ціною. Велику увагу компанія також звертає на удосконалення та модернізацію виробництва, підбір висококваліфікованих фахівців і організацію управління згідно зі світовими стандартами. Так, на заводі «Одескабель» впроваджена система менеджменту і управління, сертифікована за міжнародними стандартами: система менеджменту - ISO 9001:2008, система екологічного управління - ISO 14001:2004, система управління гігієною та безпекою праці - OHSAS 18001:2007, система соціальної відповідальності - SA 8000:2008. Всі перераховані вище стандарти дають впевненість клієнтам «Одескабель» в тому, що компанія відповідає світовим стандартам якості за всіма показниками.

Зараз завод «Одескабель» по праву вважається одним з кращих вітчизняних виробників кабельно-провідникової продукції, крім того, він входить в число 50-ти найбільших підприємств-виробників кабелю в світі. Виробничі потужності заводу здатні повністю забезпечити потреби ринку в Україні, і при цьому експортна частина становить близько 20% від всього виробництва. Будучи визнаним лідером і створюючи репутацію протягом десятиліть, завод «Одескабель» підтримує стандарти якості своєї продукції та обслуговування на найвищому рівні, отримуючи десятки позитивних відгуків від клієнтів і постачальників.

Керівництво підприємства вкладає максимум ресурсів в обладнання, підвищення кваліфікації персоналу та технічне переозброєння виробництва - всі цехи заводу оснащені технологіями європейського рівня (Німеччина, Швейцарія, Великобританія, Австрія), що дозволяє «Одескабель» з кожним роком збільшувати темпи виробництва.

Для зручності своїх клієнтів завод відкрив офіси в 10-ти великих містах України, створивши таким чином мережу представництв Торговий дім «Одескабель».

Одескабель
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)