Sicame Сікам

SICAME Groupe – це ряд підприємств, які розміщені у Франції, а також ще в 15-ти інших країнах світу. Продукція, яка випускається SICAME Groupe - це широкий асортимент підвісної і сполучної арматури, засобів захисту для електричних ліній та телекомунікацій, а також монтажного інструменту. Дана продукція поставляється в 120 країн світу великими електроенергетичними компаніями.

Причиною заснування компанії в 1955 році в м. Помпадур (Франція) стало забезпечення потреб у продукції великих французьких організацій таких як EDF (Державна електроенергетична компанія Франції), FRANCE TELECOM (телекомунікації Франції), SNCF (Державна залізнична компанія), а також потреб безлічі інших компаній, що працюють в галузі електроенергетики та автомобільної промисловості.

SICAME Groupe заробила славу надійного постачальника продукції для електроенергетичних компаній завдяки впровадженню в своє виробництво сучасних технологій та інноваційних рішень, а також постійному вдосконаленню якості товару, що випускається.

ТОВ «СІКАМ Україна» - це підрозділ групи компаній SICAME Groupe, який знаходиться в Україні. Головний напрям, яким займається дана компанія – це інтеграція в українські енергосистеми нових технологій і своєї продукції у вигляді арматури для монтажу самоутримних ізольованих проводів (СІП) яка використовується в розподільних електричних мережах напругою до 1 кВ, арматури для захищених ліній електропередачі напругою 6-35 кВ і повітряних телекомунікаційних ліній, постачання нелінійних обмежувачів перенапруги, монтажного інструменту, надання технічної інформації, а також конкретних рекомендацій по застосуванню продукції SICAME Groupе.

Sicame
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)