Volter Вольтер

Торгова марка VOLTER заснована приватною компанією «Електросвіт», яка успішно розвивається на ринку промислових і побутових стабілізаторів напруги з 2001-го року, коли і була заснована. «Електросвіт» не тільки виробляє і продає стабілізатори для контролю змінного струму, але і займається зборкою цих пристроїв, а також їх проектуванням з урахуванням особливостей вітчизняних енергетичних мереж.

Фахівці VOLTER працюють і вдосконалюються в сфері електротехнічних виробів вже більше 15 років поспіль, всі вони професійні інженери і техніки, що мають індивідуальні заслуги в цій галузі. Завдяки команді «Електросвіт» стабілізатори VOLTER максимально пристосовані до роботи як в приватних будинках, так і в торгових центрах і навіть на масштабних підприємствах промисловості. Продукція цієї компанії сертифікована за стандартами УкрСЕПРО та ISO 9001-2001, є також протоколи випробувань стабілізаторів, які виступають гарантією відмінної якості, стабільної роботи і довговічності всіх пристроїв VOLTER, пропонованих на ринку.

Площа заводу, на якому виробляються стабілізатори торгової марки VOLTER, налічує 10 км², а дилерські представництва та сервісні центри «Електросвіт» знаходяться в багатьох великих містах України для якісної і своєчасної підтримки клієнтів. Сервісні центри відповідають за проведення монтажних робіт, а також надають комплексне гарантійне і післягарантійне обслуговування стабілізаторів VOLTER протягом усього терміну служби апаратів.

Volter
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)