ЗЗКМ Запорізький Завод Кольорових Металів

«Запорізький Завод Кольорових Металів» («ЗЗКМ») по праву вважається лідером серед українських виробників кабельно-провідникової продукції. Протягом 25-ти років діяльності завод розширював асортиментний ряд і на даний момент виробляє більше ніж 2 500 найменувань і займається постачанням мідного і алюмінієвого кабелю, мідного дроту, мідної струмопровідної жили, мідної катанки і мідних катодів.

Продукція «ЗЗКМ» користується популярністю не тільки в Україні, але і в країнах СНД (Молдові, Білорусії, Росії та Казахстані), Європи (Румунія, Греція, Чехія, Туреччина, Польща) та Азії (Індія, Грузія, Китай).

Згідно місії «ЗЗКМ» компанія працює для того, щоб клієнти мали можливість купувати найкраще, і зробити навколишній світ безпечнішим, зберегти людям життя і здоров'я. Підтримуючи цей девіз, завод постійно покращує безпеку своєї продукції, ретельно стежить за власними викидами в атмосферу, постійно знижуючи їх за рахунок поновлення очисного обладнання, а також контролює якість вироблених товарів.

«ЗЗКМ» зарекомендував себе фахівцем і професіоналом в області кабельно-провідникової продукції, а також надійним і лояльним партнером ще з 1991-го року, з якого почалася історія заводу. Саме в цьому році була створена фірма «Форум», що почала продавати кабельно-провідникову продукцію та пізніше перетворилася на велике підприємство.

Перші інновації на заводі з'явилися в 1998-му, коли тут встановили перший в країні виробництво мідної катанки методом спрямованого вгору лиття. У наступному ж році компанія була включена в рейтинг «Сто кращих товарів України», завоювавши цим левову частку своєї популярності і симпатії ринку. Через рік компанія вже вважається найбільшим в Україні постачальником мідних струмопровідних жил.

У 2001-му році створюється Запорізький завод кольорових сплавів, що збільшив обсяг виробленої продукції в кілька разів. До 2004-го року тут освоюється виробництво мідних катодів, а в наступному році завод починає повноцінне і повномасштабне виробництво кабельно-провідникової продукції для українського ринку.

Під торговою маркою «Electro Cable Group» завод почав виробляти товари з 2007-го року, і випускає кабель під цією назвою досі. Через рік відкривається власна друкарня «ЗЗКМ» з виробництва етикеток і етикеткової продукції. «Запорізький Завод Кольорових Металів» офіційно під нинішньою назвою був створений в 2010-му році, і з тих же пір почав збільшуватися обсяг виробництва всієї продукції, в тому числі і кабелю зі збільшеним перетином жил. Починаючи з цього року завод постійно розширює асортимент пропонованої продукції, додавши до вже існуючих найменувань вогнестійкий кабель на 30 і 90 хвилин, а також кабель марки NYM. Установка додаткового механізованого устаткування дозволила «ЗЗКМ» збільшити обсяг виробництва в два рази, що тільки зміцнило лідерські позиції підприємства на ринку кабельно-провідникової продукції України.

ЗЗКМ
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)