ETI презентує високоякісну базу обладнання відповідно новим стандартам даних EPLAN

В час, коли шафи разом з комплектуючими проектуються в 3D, автоматично розраховуються і підбираються провідники та кабелі, монтажні панелі обробляються роботами, а необхідні технологічні отвори на дверцях шафи виконуються за допомогою програми компьютера, - стандартизовані дані про комплектуючі просто необхідні.

На даний час ETI почала інтеграцію з системою Eplan ePulse з використанням нового стандарту даних  ETI Eplan Data Standard-EDS. EDS визначає тип даних обладнання, що необхідні для автоматизації та спрощення процесів (попереднього) планування, проектування, виробництва та технічного обслуговування.

Дані EDS також є основою віртуального макета ETIЯкщо Ви проектувальник або інженер, ваша мета – виконувати свою роботу швидко. Наприклад, креслення за допомогою функціонально-орієнтованих методів і автоматизації повторюваних завдань за допомогою макросів, або робота з віртуальним макетом (також відомим як віртуальне прототипування) для конструкції щитового обладнання, економить час і трудовитрати.

Збирання щитового обладнання зазвичай займає багато часу: починаючи з замовлення компонентів, розмітки необхідних технологічних отворів, визначеня розміщення  компонентів, закінчуючи, підключенням кабелів  – все це вимагає точності і досвіду. Тепер цей процес можна значно спростити.

Дані про перші продукти вже доступніКілька сотень оновлених даних про обладнання ETI вже доступні в новому стандарті даних Eplan. Вони включають в себе схеми, двовимірний і тривимірний вид, шаблони точок підключення, маркування отворів і дані деталей на 11 різних мовах.

Повна бібліотека ETI edz і xml доступна на сайті ETI. Якщо вам потрібна бібліотека Eplan, напишіть за адресою project@eti.ua або завантажте за посиланням: https://www.etigroup.eu/designer-corner/eplan-data


3D макет шафи


Переваги

Макет шафи з віртуальним прототипуванням дозволяє заощадити багато часу і позбавитись зайвої ручної роботи.

Ще до того, як шафа буде замовлена, ми знаємо, чи підходять до нього всі компоненти.

Ви також можете відправити віртуальний макет замовнику на утвердження.

За допомогою відповідного програмного забезпечення система може автоматично визначати прокладання кабелів.

Після заміни якогось з компонентів, буде створено новий перелік з'єднань.

Шаблони розташування технологічних отворів також створюються автоматично.

Система може автоматично управляти верстатом з ЧПУ, таким як верстат Rittal Perforex.