Голландський футбольний клуб PSV хоче боротися з COVID-19, встановивши дезінфекційне освітлення SIGNIFY UV-CЕйндховен, Нідерланди – Signify, світовий лідер в області освітлення, недавно випустив широкий асортимент світильників і пристроїв з УФ-дезінфекційним освітленням для професійного ринку. Разом з Бостонським університетом компанія підтвердила ефективність джерел УФ-світла в інактивації вірусу SARS-CoV-2, що викликає COVID-19. З цієї причини провідний голландський футбольний клуб PSV попросив Signify встановити УФ-дезінфекційне освітлення в деяких закритих приміщеннях, в тому числі в роздягальнях на стадіоні Philips і в деяких приміщеннях на своїй тренувальній базі De Herdgang. Всього Signify встановить 15 світильників Philips для ультрафіолетової дезінфекції верхніх шарів повітря. Три світильника в роздягальні своєї команди і три в роздягальні команди гостей на стадіоні Philips. Ще п’ять будуть встановлені в роздягальні PSV в Campus De Herdgang, а чотири – в медичному відділенні учбового центра.

«Збереження здоров’я гравців дуже важливо для нас і важливо для продовження матчів. Ось чому ми щосили хочемо захистити їх і приїжджаючих гравців. «Philips UV-C дозволяє нам забезпечити наших гравців додатковим рівнем захисту», – каже Франс Янссен, комерційний директор PSV.

UV-C (Ультрафіолет С, короткохвильової) руйнує ДНК або РНК мікроорганізмів, включаючи віруси і бактерії, тим самим роблячи їх нешкідливими. Лампи Signify UV-C досягають піку випромінювання на довжині хвилі 254 нм, що близько до максимальної довжині хвилі для дезактивації мікробів і, отже, ідеально підходить для дезінфекції повітря, поверхонь і предметів.

Світильники для верхніх шарів повітря з УФ-дезінфекцією можна використовувати в присутності людей. Вони безперервно дезінфікують повітря, що проходить через верхні частини роздягалень, завдяки природній конвекції або циркуляції повітря. Це також гарантує, що оброблене повітря повертається в нижню частину роздягалень і змішується з повітрям. Світильники Philips для дезінфекції ультрафіолетовим випромінюванням УФ-С оснащені екрануванням і оптикою, що запобігає негативному впливу УФ-випромінювання на людину, тому гравці можуть легко переодягатися.

«Ми відчуваємо зростаючий попит на методи дезінфекції з боку широкого кола організацій. УФ-освітлення допомагає дезінфікувати повітря, поверхні, предмети і простір швидко, ефективно і дієво», – сказала Хеллен ван дер Плас, генеральний директор компанії Signify Benelux. «Ми дуже пишаємося тим, що тепер можемо допомогти PSV, відомому клубу вищого рівня в Нідерландах, що базується в рідному місті компанії, надати своїм гравцям додатковий рівень захисту».

Установка УФ-дезинфікуючого освітлення відбудеться в листопаді. Ультрафіолетове світло (UV-C) завжди повинно використовуватися професіоналами відповідно до вимог безпеки та інструкції, щоб уникнути його впливу на людей і тварин, оскільки він може пошкодити їх шкіру і очі.

Signify знаходиться на передньому краї УФ-технологій більше 35 років і має підтверджений досвід розробки інноваційних рішень для дезінфекції УФ-С. Світильники Signify UV-C проектуються, монтуються і використовуються відповідно до інструкцій з безпеки для конкретних продуктів; процеси їх виробництва строго регламентовані і контрольовані.

PSV – перший футбольний клуб в Нідерландах, який встановив дезінфекційне освітлення UV-C.