Представники нашої компанії відвідали Конгрес міжнародної групи Fegime International

У травні представники нашої компанії відвідали Конгрес міжнародної групи Fegime International, учасником якої "Сфералайн ЛТД" являється з початку 2018 року. 

Конгрес відбувся в кінці травня в Ніцці, Франція. Цей захід проходить раз на два роки і збирає всіх учасників групи, а це близько 230 компаній, і їх постачальників - як всесвітньо відомих, так і національних виробників електро- і світлотехнічної продукції. У цьому році на конгрес прибуло 350 осіб - 250 членів групи і їх партнерів і 75 представників постачальників.

Конгрес пройшов під слоганом "Driving Global Connectivity". Під час зустрічі учасники ознайомилися зі стратегією Fegime 2020+, прослухали цікаві презентації запрошених спікерів - професора Карло Альберто Карневале, який співпрацює з бізнес школою Бокконі з Мілана, і професора Жана Ванхогардена з бізнес школи в Ешрідже, Великобританія. Основними темами доповідачів були діджіталізація (digitalization) економіки та її вплив на бізнес оптових світло-електротехнічних компаній, їх організаційну структуру та їх подальшу співпрацю зі своїми клієнтами. На думку професорів, які крім науки займаються і практичною діяльністю, в епоху діджіталізації бізнес відносини між компаніями-дистриб'юторами/оптовиками і їх покупцями будуть будуватися в рамках процесу «сервітізаціі» ("servitization"). Під поняттям "Servitization" слід розуміти поєднання продажів продукції і послуг. У міру розвитку діджіталізаціі відбудеться перехід від покупки і продажу продуктів (готових виробів і комплектуючих) до продажу та купівлі послуг і великих масивів інформації/даних (data), які в майбутньому стануть основою бізнесу.

 

 

 

Історія створення групи Fegime International (www.fegime.com).

У 1989 році близько 10 компаній електротехнічного напрямку з Іспанії та Франції підписали угоду про співпрацю. З 1993 року до цієї групи стали приєднуватися компанії з інших країн. Дослівний переклад абревіатури Fegime - Європейська Федерація Незалежних Оптових Електротехнічних Компаній (Fédération Européenne des Grossistes Indépendants en Matériel Electrique - European Federation of Independent Electrical Wholesalers). На даний момент в Федерацію входить понад 230 компаній з 20 країн - Франції, Іспанії, Німеччини, Великобританії, Італії, Нідерландів, Португалії, Польщі, Норвегії, Угорщини, Румунії, Росії, України, Фінляндії, Литви, Латвії, Греції, Ізраїлю, Данії, Аргентини. Членство компаній з Аргентини та Ізраїлю говорить про те, що група Fegime з європейської організації переросла в глобальну структуру. У 2018 р оборот групи склав понад 5 млрд. Євро.

Місія Fegime: створення цінності для учасників групи, їх постачальників і клієнтів.

Будучи об'єднанням сімейних підприємств, група FEGIME має репутацію кращого незалежного оператора в галузі оптових продажів і дистрибуції світло- і електротехнічної продукції.

В основу культури групи Fegime входять сімейні цінності її учасників, присутність на ринках більше 27 держав в максимальній наближеності до своїх покупців, виконання довгострокових зобов'язань перед клієнтами і постачальниками, гарантовану високу якість обслуговування.

Fegime Україна об'єднує дев'ять компаній, що спеціалізуються на оптовому продажі і дистрибуції електротехнічної та світлотехнічної продукції та розробці енергоефективних проектів в електротехнічній та світлотехнічній областях. Нашими стратегічними партнерами є такі компанії, як Eaton (Moeller Group), Ledvance (бренди Osram і Ledvance), ABB, Schneider, Signify (бренд Philips), Legrand, Obo Bettermann, Світлові Технології, LED Ефект, ІЕК, ДКС і багато інших. Філії та представники учасників Fegime Україна - знаходяться у всіх регіонах нашої країни. Нашими покупцями є провідні компанії в різних галузях промисловості і державного сектора, DIY мережі, спеціалізовані електросвітлотехнічні магазини ... Сукупний оборот учасників групи в 2018 р. склав понад 50 млн. євро.