Щитове обладнання на базі власного виробництва

А ви знаєте, чому електрощитове обладнання виробляється тільки за індивідуальним замовленням? У цій статті ми приділимо увагу особливостям збірки електрошаф і розповімо, чому саме індивідуальний підхід виправдовує себе.
Для початку поговоримо про те, що таке щитове обладнання.

Електрощитове обладнання (шафи і бокси) - це не тільки електропостачання виробництв, фабрик і заводів, будівельної галузі, підприємств, адміністративно-громадських будівель і житлових будинків! Звичайно, пристрої в шафах стабільно розподіляють електрику по всім споживачам і надійно захищають лінію від коротких замикань і перевантажень, але це далеко не всі функції, на які здатне електрощитове обладнання.

У комплектацію щитових шаф можуть входити, крім автоматичних вимикачів і пристроїв захисного відключення, вимикачі навантаження і рубильники, дифавтомати, контактори, автомати захисту двигуна, реле різного призначення, сигнальні пристрої і кнопки.
Існують, без сумнівів, типові рішення для щитів, наприклад:

  • Ввідно-розподільчі. Основна їх функція - розподіляти енергію по споживачах і захищати мережі від перенапруги. У такий щит встановлюють вимикачі навантаження, лічильники, вимикачі аварійного освітлення, трансформатори струму, реле, різні види контрольно-вимірювальних приладів та інші модульні апарати.
  • Щити керування. Вони застосовуються в промисловості, адміністративних комплексах і житлових спорудах, а також на громадських і комунальних об'єктах для контролю і розподілу живлення по лініях технологічного обладнання, освітлення, насосних станцій, водопостачання, електродвигунів, вентиляції, а також в інших системах управління.
  • Силові ящики. Слугують, щоб споживач міг вручну перемикати електричні ланцюги, але можуть так само і захищати підключені ланцюги від коротких замикань.
  • Конденсаторні установки. Вони створені для того, щоб компенсувати реактивну енергію, яка виникає при роботі асинхронних електричних двигунів в мережах зі змінною напругою. Використання конденсаторних установок гарантовано знижує реактивну енергію, яка генерується, зі звичайних 40% до рівня в 3-10%, і перетворює її в активну енергію - ту саму, на якій працюють всі виробничі лінії і прилади.
  • Поверхові і квартирні щити. Використовуються вони для прийому електроенергії, її обліку і розподілу по підключеним лініям, а також захисту ліній і включеної в них апаратури і побутових приладів від пошкоджень, викликаних коротким замиканням або перевантаженням. Характерною особливістю цих щитів є прозорі пластикові або скляні віконця, завдяки яким можна легко контролювати показники приладів.
  • Щити освітлення. Їх застосовують для розподілу електрики в мережах освітлення, захисту ліній від перевантаження, і комутації електричних ланцюгів.Важливо пам'ятати, що стандартні варіанти - це тільки приблизний каркас, загальні характеристики майбутньої щитової шафи. Для того, щоб обладнання виконувало свої функції надійно і точно, добре захищало лінії і техніку, потрібно обов'язково звертатися до кваліфікованих фахівців, які зможуть прорахувати потужність ваших ліній і за наданим ескізом підібрати пристрої з відповідними технічними характеристиками.

База знань фахівців «Сфералайн» дозволяє комплектувати щитові бокси так, щоб вони максимально ефективно виконували свою функцію і справлялися із завданням. Спочатку інженери підбирають модульні пристрої під параметри мережі та сукупну потужність обладнання: ми даємо клієнтам вибір рішень від різних виробників (Eaton, IEK, General Electric, Schneider Electric, Hager), які можуть відрізнятися за якістю, терміном служби і вартістю.

Після узгодження проекту починається збірка корпусу щитової шафи. У компанії «Сфералайн» є власне виробництво і збірний цех, де професійні інженери займаються комплектуванням корпусів, перевіряючи працездатність всіх пристроїв перед тим, як повністю завершити процес збирання.
Висококваліфікований персонал, спеціальне програмне забезпечення і професійний інструмент обумовлюють високу якість продукції. Проекти ми складаємо строго під особливості об'єкта клієнта і з урахуванням всіх його вимог, а всі спірні моменти обговорюємо заздалегідь і максимально конкретно. Інженерний склад компанії «Сфералайн» має багаторічний досвід роботи в даному напрямку, що дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності. Як згадувалося вище - ми працюємо тільки з перевіреними і відомими компаніями-виробниками, тому якість модульного обладнання гарантовано: при правильному підборі всі пристрої скрупульозно виконують свої функції протягом заявленого терміну служби і навіть довше.

Одна з головних переваг щитового виробництва компанії «Сфералайн» - це наявність гарантії на зібрані нашими фахівцями щити. Завдяки ретельному складанню проекту і підбору обладнання ми повністю впевнені в якості нашої роботи, а для спокою клієнтів даємо не тільки гарантію, але і надаємо супровід в обслуговуванні. У будь-який момент ви можете зв'язатися з інженерами і уточнити ту чи іншу деталь щодо роботи модульних пристроїв, способу закріплення щитової шафи і так далі.

Ми несемо повну відповідальність за зібраний нами щит в цілому і за кожен пристрій в ньому окремо. Замовляючи прорахунок і збірку шафи у нас, ви нічим не ризикуєте і отримуєте якісне та швидке обслуговування, професійний і індивідуальний підхід до справи і сертифіковані пристрої від кращих виробників, доступних в Україні.