Системи кабельних лотків з дроту OBOГнучкість ваших можливостей.

Універсальний конструктор.

Кабельні лотки з дроту можна встановлювати не лише уздовж і прямо. Інколи на шляху стають перешкоди, спричинені конструкцією будівлі, або просто необхідність проведення лотків горизонтально, вертикально або під кутом. За допомогою спеціального інструмента OBO кабельні лотки з дроту OBO можна дуже просто нарізати на частини потрібної довжини. Простий і перевірений на практиці монтаж: за допомогою швидких з’єднувачів GRS лотки швидко поєднуються в цілу конструкцію без жодних болтів. Тож будь-яка несподіванка на робочому майданчику буде вам під силу.

G-побідні дротяні лотки з механізмом фіксації Magic для прямого монтажу в стінах і стеляхОптимальне використання приміщення

Кабельні лотки можна встановлювати майже будь-де, навіть у вузьких приміщеннях. У будь-якій ситуації конструкцію G-GRM можна застосовувати як у стінах, так і стелях. Вони чудово показують себе на ділі особливо під час монтажу в міжповерховому перекритті, серверних приміщеннях та адміністративних будівлях.

Універсальний матеріал

G-подібні дротяні лотки Magic мають багато варіантів поверхонь, кожна з яких підходить для різних сфер застосування: у сухих і вологих приміщеннях, на вулиці, у харчовий промисловості та в будівництві тунелів. Асортимент охоплює гальванічно оцинковані моделі та оцинковані зануренням у розчин, а також варіанти з високоякісної нержавіючої сталі. Гнучкі рішення задовольняють найрізноманітніші потреби.

Гнучкість, надійність і простота кріпленняGR-Magic®. Наш запатентований секрет успіху.

Інновація від компанії OBO: кабельні лотки з дроту із запатентованою системою з’єднання GR-Magic® – новий погляд на швидкий монтаж і гнучкість застосування.Час монтажу завжди важливіший при визначенні всіх за або проти виробу. Компанія OBO пропонує стандартну конструкцію дротяних лотків OBO GR-Magic® або інноваційну G-подібну модель. Завдяки вдосконаленій і запатентованій системі з'єднань OBO систему можна встановити та закріпити без заводського інструменту за лічені секунди.

Для подовження з’єднувачів не потрібні ані з’єднувальні елементи, ані монтажний інструмент. Достатньо просто з’єднати частини конструкції і готово. Це позбавляє потреби зберігати зайві елементи на складі та дає можливість зменшити витрати. Новий дротяний лоток GR-Magic® забезпечує швидкий монтаж без жодних втрат стабільності та вантажопідйомності. Випробування навантаженням довели, що системи GR-Magic® за своїми властивостями абсолютно відповідають традиційним гвинтовим з’єднанням. Електричні та механічні властивості відповідають нормам Товариства німецьких електриків (VDE) 0639 та новим нормам Міжнародної електротехнічної комісії (IEC)/європейським нормам (EN) 61537. Крім того система GR-Magic® підтримує кріплення на кронштейні без болтів.

GR-Magic® із підтримкою функційШвидкий монтаж і універсальність застосування – не єдина перевага інновацій OBO: система кабельних лотків з дроту GR Magic® пройшла випробування на вогнестійкість відповідно до частини 12 стандарту DIN 4102 та довела свою надійність і стабільність. Конструкція пройшла перевірку навантаженням кабелів вагою 15 кг/м та опорною базою від 1,5 м. Система GR-Magic® продовжує розширювати спектр підтримки функцій. Точна вивіреність, швидкість монтажу і надійність роблять систему ідеальним вибором.