Для магазинів

Світлове рішення для магазину

Попередній розрахунок вартості електротехнічного обладнання для вашого магазину допоможе вам правильно скласти бюджет і заздалегідь виключити всі можливі труднощі і дефекти, які можуть виникнути під час організації електропроводки в приміщенні магазину.


Переваги:

  • Надійне модульне захисне обладнання буде підібрано індивідуально під особливості мережі вашого магазину;

  • Схема підключення охоронної та пожежної сигналізації буде відповідати стандартам безпеки;

  • Розумне розташування світильників і правильно вибрана їх кількість і тип допоможе вигідно продемонструвати товар покупцям;

  • Будуть враховуватися матеріали для освітлення зовнішньої реклами магазину і вітрин з товарами.

Орієнтовна вартість рішення — 650 000 грн.
Електрифікація необхідна будь-якому магазину, чи то продовольчий супермаркет, магазин будівельних матеріалів або модний бутік - як максимум вам знадобиться підключити до електромережі холодильне обладнання, а як мінімум - касу і освітлювальні прилади. Але крім очевидних речей не варто забувати і про розетки, які можуть стати в нагоді в будь-який момент для проведення ремонту та прибирання, або просто для зручності персоналу, і, звичайно, про щитове обладнання, яке слугує для захисту електричної мережі від перепадів напруги і коротких замикань.

Якщо ваш магазин розташовується на території торгового центру, електрику зазвичай вже підведено до нього, і облаштовувати вам потрібно тільки внутрішню розводку мережі. Крім різних типів світильників, які допоможуть не тільки освітити торгову площу, а й підкреслити стиль вашого магазину, вам потрібно подбати також про підключення каси, виведення розеток і точки доступу для інтернету, а також про сигналізацію і відеоспостереження.

Окремим рядком у проекті завжди йде система вентиляції, яка працює на електроенергії увесь рік, а також кондиціонування влітку і система опалення взимку. Завжди необхідно заздалегідь уточнювати, чи включаються ці системи в перелік послуг, які надає орендодавцям торговий центр, або ж власникам магазинів необхідно облаштовувати все самостійно.
Професіонали рекомендують замислитись також про те, щоб обладнати магазин джерелом безперебійного живлення та аварійного освітлення на випадок перебоїв в електропостачанні.

Пропонуємо вам ознайомитися з типовим рішенням по електрифікації та освітленню магазину площею 350 кв.м, де використаний стандартний набір кабельно-провідникової продукції, електротехнічного та модульного обладнання, яке є на нашому складі в Києві.

Отримати детальний розрахунок рішення

Допомогти зробити усвідомлений вибір під ваші вимоги. Проконсультуємо щодо плюсів та мінусів, відповідним та аналогічних товарів.