Розумний будинок, квартира

Розумний будинок в квартирі 75 м2

Система «розумний будинок» - це комплекс взаємопов'язаних пристроїв, датчиків і апаратів, встановлених всередині вашого будинку, який забезпечує енергозбереження, безпеку і комфорт для всіх мешканців квартири, котеджу або будинку. Алгоритми, закладені в цих пристроях, дозволяють розпізнавати процеси і ситуації, що відбуваються в будинку і зовні, і реагувати на них відповідним чином самостійно, або завдяки контролю людини.

  • «Розумний будинок» дозволяє зберегти до 30% енергії, вмикаючи опалення, кондиціонування і освітлення лише коли в цьому є необхідність;
  • Індивідуальні параметри клімат-контролю дадуть вам відчуття комфорту в будь-яку пору року;

  • Технологія multi-room "носить" за вами музику по всьому будинку, а також запускає фільм на екрані тієї кімнати, куди ви виходите, щоб ви не переривали перегляд;

  • Управління з будь-якого місця через смартфон або планшет дозволяє моментально реагувати на сигнали системи;

  • Ви зможете створювати свої сценарії: разом з будильником відкриваються штори і розігрівається кава, до приходу додому включається опалення, світло в передпокої і улюблений канал по телевізору і так далі;

  • Сценарій імітації присутності змусить штори розсуватися і засуватися, а світло включатися вечорами тоді, коли ви поїхали у відпустку або відрядження, змушуючи зловмисників думати, ніби в будинку знаходяться люди.

Оборудование для решения

  • Розширений набір
  • Набір LUX
Орієнтовна вартість рішення — 66000 грн.

Всі системи «розумного будинку» ретельно перевірені, алгоритми і сценарії вивірені так, щоб не вступати в конфлікт один з одним - наприклад, якщо у вас відкриті вікна, вентиляція не буде працювати, а система опалення вимкнеться автоматично, якщо ви запустите кондиціонер на охолодження. Також датчики присутності повідомляють опаленню та кондиціюванню, коли в приміщенні нікого немає, і на цей час системи відключаються, зберігаючи електроенергію. Те ж саме відбувається і з освітленням, музикою і фільмами - жоден апарат не буде «їсти» електрику дарма.

Безпека, яку може забезпечити «розумний будинок», полягає не тільки в захисті від злодіїв, пожеж, витоку газу і води, але і в електробезпеці. Якщо у вашому будинку живуть діти, ви можете відключити деякі електричні прилади або навіть електроланцюги від напруги, а також замкнути вхідні двері або будь-які інші двері на магнітні замки, які ніхто не зможе відкрити без вашої допомоги. Таким чином «розумний дім» піклується про ваших дітей практично як справжня няня - адже крім цього система може включити і вимкнути в потрібний час телевізор, приглушити світло, коли дітям час спати, запустити програвач з колисковими, закрити штори, затуляючи вуличне світло.

Ще одна перевага «розумного будинку» - можливість розширювати систему залежно від ваших потреб. Купуючи новий датчик або елемент, ви просто під'єднуєте його до вже існуючих, покращуючи або модифікуючи таким чином ваш будинок.

Для установки «розумного будинку» ви можете як придбати повний комплекс, так і встановити лише ті компоненти, які вам цікаві і необхідні, що допоможе досягти кращого співвідношення ефективності системи і вкладених в неї коштів.

«Розумний будинок» дарує своїм мешканцям комфорт, безпеку і затишок, при цьому економлячи не тільки електрику і воду, а й велику кількість вашого часу завдяки автоматизації, датчикам і заданим алгоритмам. Фахівці нашої компанії з радістю допоможуть вам купити «розумний будинок» або складові цієї системи: спеціальні датчики, пульти, реле, вимикачі, лампи і розетки.

Обладнання:
SAP-S-1-84 - Системна точка доступу. Доступ до системи Free@home за допомогою планшета, ПК, смартфона. Управління та конфігурація; 1шт.
PS-M-64.1.1 - Блок живлення всіх пристроїв F&H; 1шт.
SSA-F-2.2.PB.1 - Сенсор-активатор. Двоклавішний сенсор з двома вбудований активаторами освітлення; 1шт.
SSA-F-2.1.1 - Сенсор-активатор. Двоклавішний сенсор з одним вбудованим активатором освітлення; 1шт.
SRL-2-L-84 - Кнопка ліва. Аксесуар; 2шт.
SRL-2-R-84 - Кнопка права. Аксесуар; 2шт.
SDA-F-1.1.PB.1 - Сенсор-активатор одноклавішний. Сенсор з одним вбудований каналом диммера; 1 шт.
SRD-1-84 - Кнопка. Аксесуар; 1шт.
BI-F-2.0.1- міні БІНАР інтерфейс в монтажну коробку. Дозволяє використовувати звичайний двоклавішний вимикач в систему Free@home; 1шт.
DA-M-0.4.1 - Диммер, 4 канали на Дін-рейку; 1шт.
SA-M-0.4.1 - Активатор освітлення, 4 канали на Дін-рейку; 1шт.
SBA-F-2.1.1 - Сенсор-активатор. Двоклавішний сенсор з одним вбудований каналом Жалюзі; 1шт.
SRL-2-L-84 - Кнопка ліва. Аксесуар; 1шт.
SRL-2-R-84 - Кнопка права. Аксесуар; 1шт.
Розширений набір. Устаткування Free@home Дозволяє управляти 12-ма каналами освітлення (Сім каналів вкл\викл і 5 каналів плавного регулювання) і одним каналом жалюзі будь-яким з п'яти стаціонарних вимикачів. Дозволяє створювати індивідуальну атмосферу в домі за допомогою сцен. А також: Вкл\Викл, димирування, сцена - вимкнути все, вільна конфігурація, керування з мобільних пристроїв і ПК, тижневий таймер.

Також можна зібрати найпростіший і доступний за ціною набір «мінімальний». Мінімальний набір обладнання Free@home дозволяє управляти чотирма каналами освітлення (Три канали вкл\викл і один канал плавного регулювання) будь-якими з чотирьох стаціонарних вимикачів.

Отримати детальний розрахунок рішення

Допомогти зробити усвідомлений вибір під ваші вимоги. Проконсультуємо щодо плюсів та мінусів, відповідним та аналогічних товарів.