DeLux Делюкс

Торгівельна марка DELUX почала свій розвиток ще в 2005-му році, взявшись за нові технології в освітленні і світлотехніці, постійно впроваджуючи у виробництво і стиль ведення бізнесу різні інновації та вдосконалення, завдяки чому на цей момент продукція Delux користується великим успіхом і відрізняється енергоефективністю, надійністю , сучасним стилем та підтвердженою сертифікатами безпекою. З самого початку Delux приділяла велику увагу якості товарів, однак починаючи з 2015-го року, з приєднання до Delux компанії Софілайт, стратегія бізнесу повністю взяла курс на цей дуже важливий і потрібний показник. Фахівці бренду постійно проводять моніторинг продукції, щоб мати можливість вчасно виявити дефекти, невідповідності стандартам або недоробки. LED-лампи компанія виробляє з сертифікацією від CE, TUV, KEMA, KEUR, FIMKO і DEMKO, а нещодавно виробництво отримало додаткову важливу сертифікацію ISO 9001-2008.

Продукція фірми тестується на її ж заводі, щоб в найкоротший термін вжити заходів у разі, якщо допущена помилка. На другому рівні якісного контролю продукція відправляється в одну з кращих світових лабораторій, де її перевіряють незалежні експерти. Завдяки такій багатоступінчастій ретельній перевірці всі світлотехнічні компоненти від Delux мають фірмову гарантію.

Підтверджений термін служби деяких виробів сягає десяти і більше років, що можна порівняти з показниками світових лідерів в області світлотехніки.

Асортимент Delux - це більше двох тисяч позицій в різних категоріях, включаючи світлодіодні лампи для інтер'єрного, ландшафтного, архітектурного та домашнього освітлення, LED-лампи для офісів і робочих місць, світильники для підводного освітлення, точкові прожектори для торгових місць і так далі. Завдяки власному дослідницькому майданчику Delux постійно вдосконалює свої розробки і пропонує нові види ламп і світильників, що відповідають вимогам енергоефективності та якості освітлення, підтвердженої перевіреними часом і досвідом постачальниками.

Власне виробництво світлодіодної продукції Delux базується в Китаї, і не дивлячись на те, що організовано воно було кілька років тому, вже показало позитивні результати і високу ефективність.

Компанія Delux відрізняється не тільки високою якістю продукції, але і професійною командою фахівців, що мають великий досвід і постійно удосконалюються в своїй справі. Представники Delux постійно беруть участь у міжнародних виставках на електротехнічну тематику, що дозволяє торговій марці завжди тримати руку на пульсі сучасних тенденцій в технологіях і підході до бізнесу.

DeLux
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)