Євросвітло

Компанія «Євросвітло» була створена в 2006-му році і зареєстрована як торгова марка в 2007-му. З тих пір компанія стала одним з найбільших виробників і постачальників світлотехнічної продукції в Україні, спеціалізуючись на технологіях для освітлення офісних, промислових і адміністративних приміщень, на LED-освітленні, а також енергозберігаючих технологіях, які допомагають економити електрику.

Популярність серед вітчизняних споживачів «Євросвітло» завоювала завдяки зручним умовам співпраці: на складах завжди є продукція, яку доставляють замовнику всього за кілька днів з моменту оформлення замовлення. Крім того клієнтів приваблюють конкурентні ціни, гнучка система знижок і постійне оновлення асортименту - компанія стежить за модними трендами і актуальними потребами, щоб надавати найбільш відповідні і нові товари.

У 2012-му році компанія «Євросвітло» почала виведення на ринок України LED-технології, і вже до наступного року зуміла реалізувати більше десяти мільйонів світильників і ламп з цієї категорії. Після цього, в 2015-му році, компанія зареєструвала новий бренд «LET-LED», разом з яким до нинішнього року стала одним з лідерів у цій галузі українського ринку.

Продукція компанії «Євросвітло» проходить контроль виробництва на всіх етапах, завдяки чому всі комплектуючі встановлені надійно і правильно, що дозволяє гарантувати якість товарів і відповідність стандартам. Кожна позиція з каталогу «Євросвітло» проходить обов'язкову перевірку і сертифікацію: наприклад, на колірні координати, силу струму і рівень напруги, якість передачі кольору і інтенсивності освітлення і так далі. Завдяки цим перевіркам лампи і світильники «Євросвітло» повністю відповідають технічним даним, заявленим в гарантії, і служать довгі роки, приносячи комфортний і безпечне світло в кожен будинок і офіс.

Євросвітло
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)