Kopos Копос

Засноване в 1926-му році чеське підприємство Kopos успішно працює на ринку України з 1997-го року, організувавши в нашій країні дочірнє підприємство «ДП Копос Електро», а з 2004-го року випускає електротехнічну продукцію під торговою маркою «Копос». Компанія Kopos - одне з найвідоміших європейських підприємств по виробництву і продажу систем кабельних лотків, електромонтажних коробок, труб, кабель-каналів і супутніх товарів. Асортиментний ряд продукції компанії налічує більше 5 000 позицій. Товари компанії Kopos представлені ​​в 60-ти країнах, велика частина з яких зосереджена в Європі і Азії, ця продукція в основному використовується для будівництва і монтажних робіт на великих промислових підприємствах.

Головний завод підприємства Kopos розташовується в Чехії неподалік від Праги, крім цього у компанії є ще 11 майданчиків в Європі. В команді фахівців Kopos близько 50 осіб займаються науково-технічними розробками, що допомагає компанії підтримувати високий рівень якості і стежити за відповідністю асортименту потребам сучасного ринку.

Найбільш інтенсивний період розвитку Kopos припав на 1994-й рік, в якому нове керівництво компанії запровадило в експлуатацію оновлене обладнання і почало будівництво нових виробничих цехів і складських приміщень. Також у підприємства з'явився власний цех з виробництва полівінілхлоридного пластика, необхідного для забезпечення заводу достатньою кількістю якісної сировини. Крім цього в рамках інноваційного розвитку Kopos ввели розроблену фахівцями наново технічну документацію і впровадили на підприємство сучасні технології.

Запорукою якості продукції Kopos служать сертифікати відповідності ISO 9001 та ISO 14001, посвідчення «Безпечне підприємство» і «Чеська якість». Нові вироби Kopos завжди перевіряються на відповідність вимогам безпеки і екологічним нормам, піддаються сертифікаційним випробуванням, і лише потім випускаються великими партіями, тому купуючи товари Kopos ви завжди можете бути впевнені в тому, що отримуєте продукт гарантовано найвищої якості, підтвердженої документально.

Kopos
Авторизований партнер Kopos

Наша компанія співпрацює з «Копос» як дилер продукції. "Сфералайн ЛТД" поставляє кабельні лотки і кабель-канали, підлогові системи для кабелів, а також електромонтажні коробки і труби високої якості прямо від виробника та по найбільш конкурентними ринковими цінами.

Kopos
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)