Енергокабель

Завод «ЕнергоКАБЕЛЬ» надає своїм клієнтам традиційно високий рівень якості кабельно-провідникової продукції та конкурентоспроможні ціни на неї, що забезпечується суворими вимогами до технічної безпеки і професіоналізму працівників, унікальним високотехнологічним обладнанням, а також сучасною виробничою політикою підприємства.

Завод безперервно збільшує обсяги виробництва і покращує технологічну лінію випуску кабельно-провідникової продукції завдяки професійній роботі і згуртованості колективу, де кожен співробітник особисто зацікавлений в успішній роботі підприємства.

Керівництво підприємства завжди враховує думку клієнтів, постачальників і замовників, тому завод здатний гнучко реагувати на зміни ринку кабельно-провідникової продукції, і надавати необхідні обсяги товарів кращої якості в найкоротші терміни. Виробничі потужності заводу «Енергокабель» дозволяють виконувати замовлення будь-якого обсягу в терміни, що не перевищують 10 робочих днів.

Вся продукція заводу «Енергокабель» сертифікована і перевірена на відповідність стандартам якості і безпеки.

Завод виробляє найбільш популярні марки мідної кабельно-провідникової продукції, серед якої ВВГ, ВВГ-П, ПВС, ШВВП, КГ, КГ ТТ, ПВ1, ПВ3, ПУНП, ПУГНП і інші, в різноманітних варіантах виконання, а також за індивідуальними специфікаціями. Найбільшим попитом продукція заводу «Енергокабель» користується в монтажних і будівельних підприємствах.

Регулярний моніторинг та відстеження потреб ринку дозволяє заводу «Енергокабель» проводити актуальні і виправдані заходи з формування і управління виробленим асортиментом, коригувати цінову політику і керувати маркетинговою інформацією. Діяльність компанії націлена на збільшення обсягів виробництва та продажів, підвищення якості продукції та обслуговування, а також зниження виробничих витрат, що веде до зростання рентабельності і збільшення фінансових показників підприємства, що в цілому допомагає досягти максимальної задоволеності клієнтів.

Енергокабель
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)