Відгуки

ТОВ «ПНП Електроюжмонтаж»
Предприятие ООО «ПНП Электроюжмонтаж» благодарит за сотрудничество компанию «Сфералайн ЛТД» и рекомендует как профессионалов в своем деле, прикладывающих все свои усилия для решения поставленных перед ними задач.

11.08.2017

ТОВ “ДОРСТРОЙ”
Компанія “Сфералайн” співпрацює з нами більше двох років, займаючись поставками електротехнічної продукції і систем прокладки кабельних ліній.

За цей час фахівці цієї фірми зарекомендували себе як професіонали високого класу, відповідально відносяться до виконання взятих на себе зобов’язань.

Дякуємо співробітникам фірми за допомогу, яку вони надають нам при виникненні позаштатних ситуацій.

Компанія “Дорстрой” рекомендує компанію “Сфералайн”, як надійного партнера.

18.06.2017

ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської»

ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської» висловлює щиру подяку і глибоку вдячність за професіоналізм, якісну та плідну співпрацю під час постачання електротехнічної продукції для нашого підприємства.

За час співробітництва ТОВ «Сфералайн ЛТД» проявила себе, як професійна, надійна та відповідальна компанія, що націлена на взаємовигідну та довгострокову співпрацю.

Також спеціалісти ТОВ «Сфералайн ЛТД» заслуговують на високу оцінку за кваліфікований та відповідальний підхід в роботі з постачання електротехнічного обладнання на об’єкти нашого підприємства.

Враховуючи позитивний досвід нашого партнерства, ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської» сподівається на взаємовигідну та плідну співпрацю наших компаній.

Бажаємо вашій компанії добробуту, успіху та постійного розвитку на ринку постачання електротехнічного обладнання.

11.05.2017

ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг»

ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг» висловлює велику подяку за співробітництво Вам та менеджерам компанії ТОВ «Сфералайн ЛТД», які завжди працюють якісно і швидко. У спільній роботі найбільшу цінність для нас представляє готовність працювати на умовах, зручних замовникові, дуже вдячні за це Вам. Хотілося б відмітити високий професіоналізм співробітників ТОВ «Сфералайн ЛТД», оперативність в пошуку оптимального рішення поставлених завдань. У компанії працюють завжди доброзичливі менеджери, готові у будь-який момент розв’язати ту чи іншу проблему.

Сподіваємося на взаємовигідну співпрацю в майбутньому і надалі впевнені, що будемо розвиватися в цьому напрямку.

11.05.2017

ТОВ “Київэенергомонтаж”

ООО “Киевэнергомонтаж” выражает благодарность компании “Сфералайн ЛТД” за надежное и долгосрочное партнерство. Сотрудничая более 10 лет, мы полностью удовлетворены качеством товаров и обширным ассортиментом. В компании предоставлена сертифицированная продукция всех ведущих производителей электротехники, а также есть собственное производство, благодаря которому многие товары при заказе оказываются дешевле, чем их аналоги в других компаниях. Менеджеры при общении всегда терпеливы и дипломатичны, дают исчерпывающую консультацию по интересующим вопросам, а на сайте появляются полезные статьи насчет монтажа освещения, требований нормативных документов и других не менее важных тем.

Сотрудники компании “Сфералайн ЛТД” всегда работают качественно и быстро, каждый заказ прорабатывается индивидуально и менеджеры готовы к обсуждению цены с каждым заказчиком. Благодаря менеджерам компании “Сфералайн ЛТД” нам не приходится беспокоиться о сроках сдачи объектов и задержки поставок материалов.

Рекомендуем сотрудничать и использовать электротехническую продукцию компании “Сфералайн ЛТД”.

Директор ООО «Киевэнергомонтаж» С.Н.Лебедь

11.05.2017

ТзОВ “Західелектромонтаж”

ТзОВ “Західелектромонтаж” успішно працює з компанією ТзОВ “Сфералайн ЛТД” протягом двох років. Повністю задоволені якістю товарів і великим асортиментом - у них представлена сертифікована продукція усіх популярних виробників електротехніки, а також є власне виробництво, завдяки якому багато товарів при замовленні виявляються дешевшими, ніж їх аналоги в інших компаніях.

Завдяки злагодженій роботі менеджерів та швидкій доставці продукції компанії ТзОВ “Сфералайн ЛТД”, нам ніколи не доводилось турбуватися про затримку в термінах виконання робіт.

Директор ТзОВ «Західелектромонтаж» І.І.Рогаля

11.05.2017

Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)