Hager Хагер

Компанія HAGER вважається одним з найвідоміших європейських виробників низьковольтного обладнання, кабельних каналів і електроустановчих виробів. Центральний офіс Hager знаходиться в Німеччині в місті Бліскастель.

Компанія була заснована в 1955 році Освальдом Хагером і Германом Хагером. Hager досі є приватним підприємством, що зберегло цінності і традиції родини Hager. У групі компаній на сьогоднішній день зайняті 11 400 співробітників, а виробничі потужності включають 22 майданчики на території Європи, найбільші з яких розташовані в Німеччині та Франції. Представництва, офіси і дистриб'ютори Hager є в 82-х країнах світу. 

Модульна апаратура Hager (автоматичні вимикачі, УЗО, АВДТ) виробляється на французькому заводі в місті Оберней. На заводі з виробництва модульної апаратури застосовується ексклюзивна робототехніка, розроблена спеціально для цього заводу провідними фірмами-виробниками, реалізовані найсучасніші методи конвеєрного складання і лазерного маркування, налагоджений потоковий контроль якості виробленої продукції.

Розподільні щити випускаються на заводі в м. Бліскастель в Німеччині. На виробництві металокорпусів Hager застосовуються прогресивні методи металообробки і зварювання, фарбування і контролю якості сталевих корпусів. 

Пластикові кабельні канали виробляються в Німеччині в м. Хельтерсберг на заводі Техаліт (Tehalit). Цей завод - найбільший в Європі з виробництва кабельних каналів. На заводі працюють десятки екструзійних ліній, що виробляють кілометри кабельних каналів з якісних і екологічних матеріалів.

Висока якість товарів, продуманість конструкції і комплектації, досвід професіоналів забезпечили доведене часом лідерство Hager Group на ринках Німеччини і Франції, а також ключові позиції в інших країнах Європи. На все обладнання надається гарантія від підприємства, тому клієнти компанії отримують якісну і сертифіковану продукцію.

Асортимент компанії Hager включає:

  • Розподільні щити і шафи з пластика і металу.
  • Модульну апаратуру: автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, автомати диференціального струму, модульні контактори, автомати захисту двигунів, модульні таймери, світлорегулятори, датчики освітленості.
  • Силові автомати і рубильники в литому корпусі.
  • Перфоровані пластикові кабельні канали.
  • Електроустановчі кабельні канали.
  • Електроустановчі вироби Polo - серія Fiorena (випускається в декількох відтінках - білий, бежевий, алюмінієвий і антрацит) і Hermetica з підвищеним ступенем захисту.
  • Системи автоматизації будівель - компоненти для системи «розумного будинку».

 

Hager
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)