УВАГА! Шановні клієнти, наразі наша компанія приймає та доставляє замовлення у штатному режимі!

Статті та огляди

Вертикальний настільні бокси DBV

Елементарно й просто!
Електропостачання та передача даних ще ніколи не була такою непомітною. За потреби настільний бокс DBV можна дуже легко висунути й отримати доступ до всіх розеток і роз’ємів.
Дізнатись більше

DKC акція

C 01.07.2020 стартує акція "ДКС", яка підкреслює лідерські позиції самого впізнаваного продукту на ринку КНС України - металевих лотків системи "S5 Сombitech".
Продукція "ДКС" стала істотно ближче до покупця за рахунок безпрецедентного обвалу цін.
Для партнерів приготовлено безліч спеціальних пропозицій, які зроблять роботу з брендом результативніше і комфортніше.

Детальну інформацію запитуйте у менеджерів відділу продаж компанії "Сфералайн ЛТД"
по телефону (044) 205-37-15
Дізнатись більше

3 основні критерії для підбору розеток і вимикачів

Щоб з'ясувати, яких критеріїв слід дотримуватися при виборі розеток і вимикачів, пропонуємо розібратися в тому, якими вони можуть бути, в чому їх відмінності, який функціонал і що, крім основного призначення, вони можуть нам дати.

Дізнатись більше

Що означає маркування кабельно-провідникової продукції

Маркування кабелю і дроту являє собою шифр з букв та цифр, який відображає характеристики виробу. Для зручності підбору кабельно-провідникової продукції Ви можете ознайомитися зі списком абревіатур різних марок.

Дізнатись більше

Головні питання про електричні конвектори та правила їх вибору

Панельні обігрівачі, також відомі як електричні конвектори, - це енергоефективний спосіб зберегти ваш будинок теплим у холодний день. Як обрати електричний конвектор? Ми зібрали список поширених питань, на які слід знати відповіді, якщо ви задалися ціллю покращити опалення свого житла.

Дізнатись більше

Наша компанія стала офіційним дистриб'ютором ТМ E.NEXT

Ділимося з Вами гарною новиною! з 1 липня компанія "Сфералайн ЛТД" стала офіційним дистриб'ютором ТМ E.NEXT. А це значить, що умови придбання продукції від даної торговельної марки стали ще більш вигідними для наших клієнтів!

Дізнатись більше

Самонесучий провід СІП: характеристики і основні правила підбору

Відвідавши будь-який магазин або вибираючи кабель самостійно онлайн легко заплутатися у всіх існуючих марках і видах кабельної продукції. Ми із задоволенням допоможемо розібратися у виборі кабелю СІП, який широко застосовується для будівництва повітряних електроліній і розповімо для чого яка марка використовується.

Дізнатись більше

Все, що вам потрібно знати про DIN-рейки

У сучасному світі, завдяки науково-технічному прогресу, більшість процесів значно спростилися. Це торкнулося й електромонтажу, який полегшився завдяки такому елементу як din-рейка. Що вона собою являє і який її функціонал? Спробуємо розібратися разом в даній статті.

Дізнатись більше

Збір щитового обладнання для проекту «Влаштування магазину H&M в ТЦ «Rivermall»

У квітні 2019 року наша компанія виконала збір щитового обладнання для проекту «Влаштування магазину H&M в ТЦ «Rivermall»за адресою м.Київ, Дніпровська набережна, 10» на розподільчій системі Schneider Electric Prisma P.

Дізнатись більше

Прокладка кабелю в гофрі: додатковий захист проводів

У сучасному світі жоден будинок не обходиться без великої кількості метрів кабелю, різного за своїм призначенням. Для правильної прокладки в залежності від місця монтажу та ізоляції провідників від впливу навколишнього середовища застосовують гофровані труби. У цій статті розглянемо питання: що таке гофра і які особливості протягання кабелю в ній.

Дізнатись більше

Влаштування захисту від імпульсних перенапруг

В наш час не можливо уявити сучасний будинок, квартиру чи офіс без жодного електроприладу. Всі вони покликані полегшувати життя несучи комфорт та безпеку. А чи замислювалися ви як уберегти таку, зазвичай дорогу по вартості, техніку від перенапружень, які легко можуть вивести її з ладу? Ми допоможемо розібратися з цим важливим питанням.

Дізнатись більше

Кабель для локальної мережі: структура, властивості та особливості використання

Нині є велика кількість бездротових технологій для передачі даних, які передають інформацію завдяки радіохвильовим сигналам. Однак, через їх обмежений радіус дії і можливі перешкоди використовують спеціальний мережевий кабель, що з'єднує комп'ютери в єдину мережу. Які характеристики цього кабелю? Які особливості монтажу мереж? На ці питання ми хочемо дати відповіді в даній статті. 

Дізнатись більше

Датчики руху для освітлення: що потрібно враховувати при виборі

В сучасному світі важливим критерієм для вибору продукції являється її економічна доцільність. Датчики руху являються тим самим продуктом який буде економити Вам до 30% електроенергії. Зважаючи на такі дивовижні показники, вибір відповідного детектора для освітлення є раціональним рішенням. А ми, у свою чергу, допоможемо вам з цим питанням і докладно розповімо як обрати датчик руху та які виробники виготовляють найякіснішу продукцію.

Дізнатись більше
Топ оглядів
Популярні публікації
3 основні критерії для підбору розеток і вимикачів Що означає маркування кабельно-провідникової продукції Головні питання про електричні конвектори та правила їх вибору Який провід обрати для організації проводки в квартирі або будинку Гід по кабельним коробам
Вимоги до огляду
Додайте авторський огляд та отримаєте спеціальні умови покупки.
Вимоги до огляду
Надсилайте огляд на
kobetc@sferaline.com.ua

Слідкуйте за нами
на Ютубі на Фейсбуці на Інстаграм По пошті