Статті та огляди

Особливості металевих кабельних лотків

Грамотно і безпечно прокладена кабельна траса - гарант успішної роботи всіх електричних пристроїв в виробничих приміщеннях будь-якого типу, чи то монтажні цехи, складські зали, фабричні лінії або машинобудівні корпуси. Найкраще із завданням конструювання кабельної траси справляються металеві кабельні лотки, і в цій статті ми пояснимо, чому саме.

Дізнатись більше

3 основні критерії для підбору розеток і вимикачів

Щоб з'ясувати, яких критеріїв слід дотримуватися при виборі розеток і вимикачів, пропонуємо розібратися в тому, якими вони можуть бути, в чому їх відмінності, який функціонал і що, крім основного призначення, вони можуть нам дати.

Дізнатись більше

Корпус для модульного обладнання: на що варто звернути увагу

Якщо ви плануєте облаштування нового приміщення або капітальний ремонт старого, заздалегідь подбайте про відповідний бокс для модульного обладнання. Про корпуса та їх відмінності піде мова в статті.

Дізнатись більше

Як вибрати відповідну світлодіодну лампу

Безліч досліджень доводять, що використання світлодіодів дозволяє істотно економити на оплаті електрики, та й термін служби сучасної лампи куди більший, ніж ламп розжарювання. Однак багато у кого досі є деякі сумніви: не в ефективності, а в тому, яку світлодіодну лампу вибрати. У цій статті ми допоможемо розібратися, як вибрати світлодіодну лампу

Дізнатись більше

Світлодіодне вуличне освітлення: перший крок до «розумного міста»

Вуличне освітлення – один з найважливіших елементів повсякденного життя будь-якого міста. Як з розумом поєднати красу, функціональність і якість освітлення за допомогою сучасних світлодіодних технологій?

Дізнатись більше

Світлодіодне освітлення: сучасні тенденції

У сучасних офісах, виставкових залах і виробничих приміщеннях все частіше можна побачити світлодіодне освітлення, яке здобуло популярність відносно нещодавно. Растрові світильники зараз поступаються місцем новому слову в освітленні – LED-панелям, про особливості та переваги яких йде мова в цій статті.

Дізнатись більше

Переваги багатотарифних лічильників

При високих тарифах на електроенергію кожен шукає спосіб заощадити, тому багатотарифні лічильники – найкращий варіант. У статті ми розповідаємо про те, як багатотарифні лічильники працюють і яку вигоду можуть принести.

Дізнатись більше

Що означає маркування кабельно-провідникової продукції

Маркування кабелю і дроту являє собою шифр з букв та цифр, який відображає характеристики виробу. Для зручності підбору кабельно-провідникової продукції Ви можете ознайомитися зі списком абревіатур різних марок.

Дізнатись більше

Вимоги ПУЕ та інших нормативних документів до електропроводок в цивільних будівлях

При проводці електромережі в квартиру або житловий будинок обов'язково потрібно враховувати вимоги нормативних документів до електропроводки. В Україні керуються вимогами ПУЕ (правила улаштування електроустановок) У цій статті ми коротко викладемо основні вимоги до електропроводки, про які необхідно пам'ятати, а також дамо посилання на скачування повних вимог ПУЕ.

Дізнатись більше

Відмінність дифавтоматів від УЗО (дифреле)

Що обрати - УЗО або дифавтомат?
Зовні і по функціях, які вони виконують, ці два пристрої дуже схожі, однак між ними все-таки є принципові відмінності - і функціональні, і зовнішні. Які? Читайте в нашій статті.

Дізнатись більше
Топ оглядів
Популярні публікації
Гід по кабельним коробам 3 основні критерії для підбору розеток і вимикачів Як вибрати відповідну світлодіодну лампу Світлодіодне освітлення: сучасні тенденції Ми приєдналися до Європейської федерації незалежних оптових торговців FEGIME
Вимоги до огляду
Додайте авторський огляд та отримаєте спеціальні умови покупки.
Вимоги до огляду
Надсилайте огляд на[email protected]

Слідкуйте за нами
на Ютубі на Фейсбуці у Твітері на Інстаграм Google plus По пошті