Статті та огляди

Переваги багатотарифних лічильників

При високих тарифах на електроенергію кожен шукає спосіб заощадити, тому багатотарифні лічильники – найкращий варіант. У статті ми розповідаємо про те, як багатотарифні лічильники працюють і яку вигоду можуть принести.

Дізнатись більше

Що означає маркування кабельно-провідникової продукції

Маркування кабелю і дроту являє собою шифр з букв та цифр, який відображає характеристики виробу. Для зручності підбору кабельно-провідникової продукції Ви можете ознайомитися зі списком абревіатур різних марок.

Дізнатись більше

Вимоги ПУЕ та інших нормативних документів до електропроводок в цивільних будівлях

При проводці електромережі в квартиру або житловий будинок обов'язково потрібно враховувати вимоги нормативних документів до електропроводки. В Україні керуються вимогами ПУЕ (правила улаштування електроустановок) У цій статті ми коротко викладемо основні вимоги до електропроводки, про які необхідно пам'ятати, а також дамо посилання на скачування повних вимог ПУЕ.

Дізнатись більше

Відмінність дифавтоматів від УЗО (дифреле)

Що обрати - УЗО або дифавтомат?
Зовні і по функціях, які вони виконують, ці два пристрої дуже схожі, однак між ними все-таки є принципові відмінності - і функціональні, і зовнішні. Які? Читайте в нашій статті.

Дізнатись більше
Топ оглядів
Популярні публікації
Якими бувають «теплі підлоги» та як працює «тепла підлога»? Що означає маркування кабельно-провідникової продукції Вимоги ПУЕ та інших нормативних документів до електропроводок в цивільних будівлях Відмінність дифавтоматів від УЗО (дифреле)
Вимоги до огляду
Додайте авторський огляд та отримаєте спеціальні умови покупки.
Вимоги до огляду
Надсилайте огляд на[email protected]

Слідкуйте за нами
на Ютубі на Фейсбуці у Твітері на Інстаграм Google plus По пошті