УВАГА! Шановні клієнти, наразі наша компанія приймає та доставляє замовлення у штатному режимі!

Статті та огляди

Новинка: світильник для високих стель SPENS

SPENS — модель промислових світильників
Стали доступні для відвантаження оновлені світильники для високих стель SPENS. Головна відмінність — кут розсіювання світла 60°. Все завдяки розсіювачу з полікарбонату, в якому для кожного світодіоду передбачена окрема лінза.

Доступні світильники на 50 Вт, 100 Вт.

Дізнатись більше

Вертикальний настільні бокси DBV

Елементарно й просто!
Електропостачання та передача даних ще ніколи не була такою непомітною. За потреби настільний бокс DBV можна дуже легко висунути й отримати доступ до всіх розеток і роз’ємів.
Дізнатись більше

DKC акція

C 01.07.2020 стартує акція "ДКС", яка підкреслює лідерські позиції самого впізнаваного продукту на ринку КНС України - металевих лотків системи "S5 Сombitech".
Продукція "ДКС" стала істотно ближче до покупця за рахунок безпрецедентного обвалу цін.
Для партнерів приготовлено безліч спеціальних пропозицій, які зроблять роботу з брендом результативніше і комфортніше.

Детальну інформацію запитуйте у менеджерів відділу продаж компанії "Сфералайн ЛТД"
по телефону (044) 205-37-15
Дізнатись більше

3 основні критерії для підбору розеток і вимикачів

Щоб з'ясувати, яких критеріїв слід дотримуватися при виборі розеток і вимикачів, пропонуємо розібратися в тому, якими вони можуть бути, в чому їх відмінності, який функціонал і що, крім основного призначення, вони можуть нам дати.

Дізнатись більше

Що означає маркування кабельно-провідникової продукції

Маркування кабелю і дроту являє собою шифр з букв та цифр, який відображає характеристики виробу. Для зручності підбору кабельно-провідникової продукції Ви можете ознайомитися зі списком абревіатур різних марок.

Дізнатись більше

Головні питання про електричні конвектори та правила їх вибору

Панельні обігрівачі, також відомі як електричні конвектори, - це енергоефективний спосіб зберегти ваш будинок теплим у холодний день. Як обрати електричний конвектор? Ми зібрали список поширених питань, на які слід знати відповіді, якщо ви задалися ціллю покращити опалення свого житла.

Дізнатись більше

Наша компанія стала офіційним дистриб'ютором ТМ E.NEXT

Ділимося з Вами гарною новиною! з 1 липня компанія "Сфералайн ЛТД" стала офіційним дистриб'ютором ТМ E.NEXT. А це значить, що умови придбання продукції від даної торговельної марки стали ще більш вигідними для наших клієнтів!

Дізнатись більше

Самонесучий провід СІП: характеристики і основні правила підбору

Відвідавши будь-який магазин або вибираючи кабель самостійно онлайн легко заплутатися у всіх існуючих марках і видах кабельної продукції. Ми із задоволенням допоможемо розібратися у виборі кабелю СІП, який широко застосовується для будівництва повітряних електроліній і розповімо для чого яка марка використовується.

Дізнатись більше
Топ оглядів
Популярні публікації
3 основні критерії для підбору розеток і вимикачів Що означає маркування кабельно-провідникової продукції Головні питання про електричні конвектори та правила їх вибору Який провід обрати для організації проводки в квартирі або будинку Гід по кабельним коробам
Вимоги до огляду
Додайте авторський огляд та отримаєте спеціальні умови покупки.
Вимоги до огляду
Надсилайте огляд на
kobetc@sferaline.com.ua

Слідкуйте за нами
на Ютубі на Фейсбуці на Інстаграм По пошті