Статті та огляди

Наша компанія стала офіційним дистриб'ютором ТМ E.NEXT

Ділимося з Вами гарною новиною! з 1 липня компанія "Сфералайн ЛТД" стала офіційним дистриб'ютором ТМ E.NEXT. А це значить, що умови придбання продукції від даної торговельної марки стали ще більш вигідними для наших клієнтів!

Дізнатись більше

Самонесучий провід СІП: характеристики і основні правила підбору

Відвідавши будь-який магазин або вибираючи кабель самостійно онлайн легко заплутатися у всіх існуючих марках і видах кабельної продукції. Ми із задоволенням допоможемо розібратися у виборі кабелю СІП, який широко застосовується для будівництва повітряних електроліній і розповімо для чого яка марка використовується.

Дізнатись більше

Все, що вам потрібно знати про DIN-рейки

У сучасному світі, завдяки науково-технічному прогресу, більшість процесів значно спростилися. Це торкнулося й електромонтажу, який полегшився завдяки такому елементу як din-рейка. Що вона собою являє і який її функціонал? Спробуємо розібратися разом в даній статті.

Дізнатись більше

Збір щитового обладнання для проекту «Влаштування магазину H&M в ТЦ «Rivermall»

У квітні 2019 року наша компанія виконала збір щитового обладнання для проекту «Влаштування магазину H&M в ТЦ «Rivermall»за адресою м.Київ, Дніпровська набережна, 10» на розподільчій системі Schneider Electric Prisma P.

Дізнатись більше

Прокладка кабелю в гофрі: додатковий захист проводів

У сучасному світі жоден будинок не обходиться без великої кількості метрів кабелю, різного за своїм призначенням. Для правильної прокладки в залежності від місця монтажу та ізоляції провідників від впливу навколишнього середовища застосовують гофровані труби. У цій статті розглянемо питання: що таке гофра і які особливості протягання кабелю в ній.

Дізнатись більше

Влаштування захисту від імпульсних перенапруг

В наш час не можливо уявити сучасний будинок, квартиру чи офіс без жодного електроприладу. Всі вони покликані полегшувати життя несучи комфорт та безпеку. А чи замислювалися ви як уберегти таку, зазвичай дорогу по вартості, техніку від перенапружень, які легко можуть вивести її з ладу? Ми допоможемо розібратися з цим важливим питанням.

Дізнатись більше

Кабель для локальної мережі: структура, властивості та особливості використання

Нині є велика кількість бездротових технологій для передачі даних, які передають інформацію завдяки радіохвильовим сигналам. Однак, через їх обмежений радіус дії і можливі перешкоди використовують спеціальний мережевий кабель, що з'єднує комп'ютери в єдину мережу. Які характеристики цього кабелю? Які особливості монтажу мереж? На ці питання ми хочемо дати відповіді в даній статті. 

Дізнатись більше

Датчики руху для освітлення: що потрібно враховувати при виборі

В сучасному світі важливим критерієм для вибору продукції являється її економічна доцільність. Датчики руху являються тим самим продуктом який буде економити Вам до 30% електроенергії. Зважаючи на такі дивовижні показники, вибір відповідного детектора для освітлення є раціональним рішенням. А ми, у свою чергу, допоможемо вам з цим питанням і докладно розповімо як обрати датчик руху та які виробники виготовляють найякіснішу продукцію.

Дізнатись більше

Який провід обрати для організації проводки в квартирі або будинку

Домашня проводка вже не тягне кілька підключених побутових приладів одночасно? Саме час замінити її на нову, більш надійну і довговічну, розраховану на потужність сучасних пральних машин, обігрівачів, кондиціонерів. У цій статті ми розповімо, який купити провід для проводки в квартирі і як змінювати проводку в квартирі і ні в чому не помилитися.

Дізнатись більше

Що пропонує високотехнологічна система «розумний будинок»

Система «розумного будинку» - це перш за все ваш комфорт і економія одночасно. Системи контролю і регулювання, дистанційного керування і датчиків стають все більш популярними в усіх частинах світу, і цьому є зрозуміле пояснення: люди схильні підвищувати свій рівень життя, а в століття технологій як інакше це зробити, крім як за допомогою розумної електроніки? У цій статті ми допоможемо вам зрозуміти, яку вигоду несе установка «розумного будинку», і чи коштує він своїх грошей.

Дізнатись більше

Щитове обладнання на базі власного виробництва

А ви знаєте, чому електрощитове обладнання виробляється тільки за індивідуальним замовленням? У цій статті ми приділимо увагу особливостям збірки електрошаф і розповімо, чому саме індивідуальний підхід виправдовує себе.

Дізнатись більше

Особливості металевих кабельних лотків

Грамотно і безпечно прокладена кабельна траса - гарант успішної роботи всіх електричних пристроїв в виробничих приміщеннях будь-якого типу, чи то монтажні цехи, складські зали, фабричні лінії або машинобудівні корпуси. Найкраще із завданням конструювання кабельної траси справляються металеві кабельні лотки, і в цій статті ми пояснимо, чому саме.

Дізнатись більше

3 основні критерії для підбору розеток і вимикачів

Щоб з'ясувати, яких критеріїв слід дотримуватися при виборі розеток і вимикачів, пропонуємо розібратися в тому, якими вони можуть бути, в чому їх відмінності, який функціонал і що, крім основного призначення, вони можуть нам дати.

Дізнатись більше

Корпус для модульного обладнання: на що варто звернути увагу

Якщо ви плануєте облаштування нового приміщення або капітальний ремонт старого, заздалегідь подбайте про відповідний бокс для модульного обладнання. Про корпуса та їх відмінності піде мова в статті.

Дізнатись більше

Як вибрати відповідну світлодіодну лампу

Безліч досліджень доводять, що використання світлодіодів дозволяє істотно економити на оплаті електрики, та й термін служби сучасної лампи куди більший, ніж ламп розжарювання. Однак багато у кого досі є деякі сумніви: не в ефективності, а в тому, яку світлодіодну лампу вибрати. У цій статті ми допоможемо розібратися, як вибрати світлодіодну лампу

Дізнатись більше
Топ оглядів
Популярні публікації
Який провід обрати для організації проводки в квартирі або будинку Гід по кабельним коробам 3 основні критерії для підбору розеток і вимикачів Як вибрати відповідну світлодіодну лампу Світлодіодне освітлення: сучасні тенденції
Вимоги до огляду
Додайте авторський огляд та отримаєте спеціальні умови покупки.
Вимоги до огляду
Надсилайте огляд наn.matviychuk@sferaline.com.ua

Слідкуйте за нами
на Ютубі на Фейсбуці у Твітері на Інстаграм Google plus По пошті