Статті та огляди

Новинка: світильник для високих стель SPENS

SPENS — модель промислових світильників
Стали доступні для відвантаження оновлені світильники для високих стель SPENS. Головна відмінність — кут розсіювання світла 60°. Все завдяки розсіювачу з полікарбонату, в якому для кожного світодіоду передбачена окрема лінза.

Доступні світильники на 50 Вт, 100 Вт.

Дізнатись більше

Вертикальний настільні бокси DBV

Елементарно й просто!
Електропостачання та передача даних ще ніколи не була такою непомітною. За потреби настільний бокс DBV можна дуже легко висунути й отримати доступ до всіх розеток і роз’ємів.
Дізнатись більше

DKC акція

C 01.07.2020 стартує акція "ДКС", яка підкреслює лідерські позиції самого впізнаваного продукту на ринку КНС України - металевих лотків системи "S5 Сombitech".
Продукція "ДКС" стала істотно ближче до покупця за рахунок безпрецедентного обвалу цін.
Для партнерів приготовлено безліч спеціальних пропозицій, які зроблять роботу з брендом результативніше і комфортніше.

Детальну інформацію запитуйте у менеджерів відділу продаж компанії "Сфералайн ЛТД"
по телефону (044) 205-37-15
Дізнатись більше

Наша компанія стала офіційним дистриб'ютором ТМ E.NEXT

Ділимося з Вами гарною новиною! з 1 липня компанія "Сфералайн ЛТД" стала офіційним дистриб'ютором ТМ E.NEXT. А це значить, що умови придбання продукції від даної торговельної марки стали ще більш вигідними для наших клієнтів!

Дізнатись більше

Збір щитового обладнання для проекту «Влаштування магазину H&M в ТЦ «Rivermall»

У квітні 2019 року наша компанія виконала збір щитового обладнання для проекту «Влаштування магазину H&M в ТЦ «Rivermall»за адресою м.Київ, Дніпровська набережна, 10» на розподільчій системі Schneider Electric Prisma P.

Дізнатись більше
Топ оглядів
Популярні публікації
3 основні критерії для підбору розеток і вимикачів Що означає маркування кабельно-провідникової продукції Головні питання про електричні конвектори та правила їх вибору Який провід обрати для організації проводки в квартирі або будинку Гід по кабельним коробам