Makel Макел

Турецьке підприємство «Makel» розпочало діяльність у секторі електроприладів і електрообладнання в 1977 році. «Makel» вважається однією з лідируючих фірм ринку, а також на сьогоднішній день володіє статусом лідера з експорту електроматеріалів в більш ніж 40 країн світу.

Компанія «Makel» виготовляє електротехнічну продукцію відповідно до світових стандартів та з використанням найсучасніших технологій і автоматизованих систем. «Makel» пропонує широкий вибір продукції, серед якої вимикачі, розетки, групові розетки, автоматичні вимикачі, коробки з запобіжниками, вимикачі для захисту від витоку струму, компактні вимикачі з захистом від витоку струму, електричні аксесуари, електронні лічильники, перетворювачі для контролю за потужністю і панелі. Лабораторія «Makel» є сертифікованою лабораторією Турецького інституту стандартів за межами структури, а також однією з сертифікованих німецьких лабораторій VDE, тому компанія здатна самостійно контролювати якість продукції, що випускається.

Група підприємств «Makel», що забезпечила понад 1000 робочих місць, відома також заходами з підвищення освіти і благополуччя своїх співробітників. Продовжуючи активні дії в області ArGe за підтримки 37 інженерів і техніків, що займаються забезпеченням якісної продукції, яка виправдає очікування споживачів, фірма з кожним роком прискорює роботи і дослідження, спрямовані на досягнення найвищої якості електротехнічної продукції на місцевому та закордонному ринках.

Продукція «Makel» проходить велику кількість випробувань у власній лабораторії підприємства, яка оснащена найсучаснішими технологіями, тому виробник може гарантувати її якість і безпеку - і це одна з головних причин, за якими клієнти обирають продукцію саме цієї фірми.

Крім того, «Makel» виробляє електротехнічні товари не тільки для виробництв та офісних приміщень, але і декоративні елементи для оформлення житлових просторів: завдяки широкому модельному ряду і колірним рішенням електроустановчі вироби цієї компанії можна підібрати до будь-якого дизайну і на будь-який смак. А легкість, швидкість і надійність під час монтажу і демонтажу виробів забезпечить зручність для кінцевого споживача.

Makel
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)