NIK Нік

Компанія «НІК» добре відома не тільки на території України, а й по всій Східній Європі, і успішно працює в області виробництва і продажу контрольно-вимірювальних приладів, систем енергоменеджменту, а також інжинірингу та консалтингу в сфері енергетики. Щорічно компанія випускає понад півтора мільйона різних приладів обліку, включаючи лічильники електроенергії, води і тепла.

Команду «НІК» складають висококваліфіковані інженери-розробники, IT-фахівці та програмісти - саме їхня праця і знання, а також ретельний контроль якості і сучасне обладнання служать запорукою високого рівня надійності продукції «НІК».

В якості основних компанія обрала кілька напрямків:

- енергетика, яка є головною областю діяльності «НІК»;

 - нафта і газ («НІК» виробляє електромеханічний захист газо- і нафтопроводів);

 - автоматизовані системи комерційного обліку електроенергії та інших ресурсів, завдяки яким можливо суттєво економити кошти (компанія також випускає супутнє програмне забезпечення та контролери);

 - утилізація відходів (газотурбінні установки).

Компанія виробляє пристрої з обліку енергоресурсів і розподілу електроенергії, апарати резервного енергопостачання і газотурбінні установки. Крім цього «НІК» надає послуги IT-консалтингу, спрямованого на збільшення ефективності різних бізнес-процесів підприємств і їх інфраструктури: в основному це енергоаудит та енергоконсалтинг - фахівці допомагають проаналізувати ситуацію і вибрати відповідну систему, яка підтримає конкурентоспроможність фірми і буде відповідати сучасним стандартам бізнесу.

Компанія «НІК» почала працювати в 1997-му році в якості невеликої фірми, і завдяки впевненому підходу, відповідності стандартам якості, і кваліфікованим працівникам змогла незабаром перетворитися на велике і добре відоме підприємство, здатне конкурувати не тільки з українськими виробниками, а й з великими компаніями за кордоном.

Крім контрольно-вимірювальних приладів компанія «НІК» виробляє трансформатори струму високої якості, монтажні колодки, шафи АВР, автоматичні вимикачі, ящики і щити для лічильників, комунікаційні труби. Будівельники і інженери-електрики високо цінують надійність продукції «НІК», тривалий термін служби і відповідність стандартам якості. Продукція компанії сертифікована за стандартами ISO 9001:2015 і ISO 14001:2004. 

NIK
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)